Iščem partnerje oglaševalce, širok doseg, razumna cena

dimitrijATmars
Prispevkov: 1
Pridružen: 13 Feb 2020, 12:42

Iščem partnerje oglaševalce, širok doseg, razumna cena

OdgovorNapisal/-a dimitrijATmars » 13 Feb 2020, 12:52

Živjo,
sem nov na forumu in pišem v imenu strani TocnoTo.si in 1001ideja.si.

Iščem namreč oglaševalce, ki bi bili zainteresirani za širjenje svojega dosega. Do sedaj smo delali preko oglaševalskih platform, vendar smo mnenja, da je boljše za oglaševalce in za nas, da smo v neposrednem stiku. Na mesec generiramo tudi do 500.000 ogledov na kar smo zelo ponosni. Strani so usmerjene v najnovejše novice iz sveta slavnih in ideje za dom, kar daje nek širok spekter različne storitve in izdelke, ki bi se lahko oglaševali.

Če ste zainteresirani za oglašavanje vašega posla po nekih nižjih, začetnih cenah (ker smo tudi mi dokaj novi v temu) se mi javite.
Potrudili bi se, da bi bile obe strani zadovoljne.

Vprašanja so dobrodošla, kot tudi nasveti :D

Zasebna sporočila so tudi dobrodošla.

LP, Dimitrij
 

enkamakovsek
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 28 Feb 2020, 09:41

Re: Iščem partnerje oglaševalce, širok doseg, razumna cena

OdgovorNapisal/-a enkamakovsek » 11 Nov 2020, 18:07

dimitrijATmars napisal/-a:Živjo,
sem nov na forumu in pišem v imenu strani TocnoTo.si in 1001ideja.si.

Iščem namreč oglaševalce, ki bi bili zainteresirani za širjenje svojega dosega. Do sedaj smo delali preko oglaševalskih platform, vendar smo mnenja, da je boljše za oglaševalce in za nas, da smo v neposrednem stiku. Na mesec generiramo tudi do 500.000 ogledov na kar smo zelo ponosni. Strani so usmerjene v najnovejše novice iz sveta slavnih in ideje za dom, kar daje nek širok spekter različne storitve in izdelke, ki bi se lahko oglaševali z kunststoffspritzguss.

Če ste zainteresirani za oglašavanje vašega posla po nekih nižjih, začetnih cenah (ker smo tudi mi dokaj novi v temu) se mi javite.
Potrudili bi se, da bi bile obe strani zadovoljne.

Vprašanja so dobrodošla, kot tudi nasveti :D

Zasebna sporočila so tudi dobrodošla.

LP, Dimitrij


Pozdrav,

Vaša spletna stran z novicami in članki je super platforma, kjer lahko namesto oglasov zadevo monetizirate tudi s PR članki za potrebe off-site SEO, z backlinki ključnih besed vaših strank.

Sem prepričan, da lahko najdemo skupne točke.

Ekipa Dusko
Zadnjič spremenil enkamakovsek, dne 02 Sep 2022, 12:28, skupaj popravljeno 2 krat.

mk9999
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 09 Sep 2021, 11:19

Re: Iščem partnerje oglaševalce, širok doseg, razumna cena

OdgovorNapisal/-a mk9999 » 14 Sep 2021, 10:08

Pozdravjeni,

tudi mi se ukvarjamo s spletnim oglaševanjem --> [url]preberite https://pro-marketing.si/spletno-oglasevanje/[/url].

Vaša spletna stran je odlična za oglaševanje. Za sodelovanje nas lahko z veseljem kontaktirate.

Lep Pozdrav!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov