Prodaja mil in praškov količinsko nasvet ter prodaja :-)

podjetnik sem
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 04 Maj 2020, 20:33

Prodaja mil in praškov količinsko nasvet ter prodaja :-)

OdgovorNapisal/-a podjetnik sem » 11 Jan 2021, 22:27

Pozdravljeni!
Sem nov v poslu "preprodaje" zato bi prosil za par vprašanj. Prodajam tekoča mila silky touch 1 liter treh različnih okusov, silky touch 500 ml ter praške Ariel Professional Actilift Colour 4,745 L (za belo in barvno perilo) - za 70 pranj ter več različnih vrst vlažilnih robčkov. Sam imam že nekaj manjših strank ampak bi si želel prodajati več. Zato me zanima kje iskati količinske kupce? So to čistilni servisi, trgovine, podjetja za prodajo čistil, pralnice... Namen je prodajati količinsko zato prosim vsakega kateri ima nasvet ali ga zanima mi lahko piše. Morem pa poudarit, da so cene res ugodne in kolikor sem povpraševal drugje na trgu imam res dobro ceno ampak problem je kako začeti. Količine imam skladišče tudi dostava je tudi možna.

Hvala za nasvete in za vse z vprašanjem kako imam lahko to, če pa sem komaj začel naj omenim, da je to le zaenkrat stranski posel katerega želim pretvorit v večjega. Sem na začetku poslovne poti tako, da bi mi vse prišlo prav.

Za več informacij mi lahko pišete.
Lp
Zadnjič spremenil podjetnik sem, dne 10 Mar 2021, 21:27, skupaj popravljeno 1 krat.
 

matej1985
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 24 Dec 2020, 09:34

Re: Prodaja mil in praškov količinsko nasvet ter prodaja :-)

OdgovorNapisal/-a matej1985 » 26 Feb 2021, 10:05

Glede profesionalnih pralnic vem, da tam ne uporabljajo klasičnih praškov ampak izredno močne praške (največkrat podjetja Ka.Mi oziroma nekaj podobnega) ... prav tako so stroji v pralnici lahko opremljeni s tako imenovanim "OZONSKIM" pranjem ... v glavnem res kemija....

Sicer podpiram tvojo idejo, vendar menim, da moraš iskati kupce drugje .. morda prej kakšne turistične kmetije, oddaja apartmajev ... Mogoče zdaj v koroni se posveti Kranjski gori. Poskušaj najprej v tvoji regiji, nato naprej, čeprav zdaj v času korone je oddaj bistveno manj...

Vsaj tako bi sam začel ... Seveda pa FB in skupine namenjene prodaji ipd.

Upam da ti uspe!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov