Sodobni marketing

zigec20
Prispevkov: 2
Pridružen: 20 Feb 2010, 09:50

Sodobni marketing

OdgovorNapisal/-a zigec20 » 20 Feb 2010, 09:58

Lockerz.com - Gre za neke vrste zaslužek preko interneta, vendar z razliko da ne dobiš denarja ampak si lahko prislužiš nagrado oz. si jo kupiš za točke. Nagrade so res mikavne (proizvajalci Apple, Canon, ...). Točke si lahko prislužiš z raznoraznimi anketami, igrami itd, vse pa več ali manj mislim da bazira na reklami. Naj omenim, da je recimo najdražja zadeva macbook za 1000 TPZ (to so te točke), povprečne stvari so okrog 60 TPZ, recimo ena kamera ja 280 in podobno IPod Touch 600 itd...

Po parih dneh googlanja sem nekako preprican, da je zadeva pristna saj je tudi slovenec ze prejel majico z placano postnino 7USD. Direktorica tega podjetja je bivsa generalna direktorica Amazon.

Pike dobivas vsak dan za login 2tocki vsakodnevo vprasanje(deluje kot javnomnjenska raziskava) 2piki ter vsak inviajt, ki ga posljes 2piki.
Zadeva je cisto nova.

Ce kdo zeli invajt naj napise mail na anzetk@gmail.com ali zasebno sporočilo(za uporabo strani, te mora nekdo povabiti, v tem primeru sem to jaz).

P.S. Majico sem že dobil(samo za dokaz, da je naslov pravi), čez prib. 7 dni pa naročim Paypal bon(izbiraš lahko med tehnologijo, paypal in amazon boni itd.)




Še dokaz:
http://www.youtube.com/watch?v=gfMm_9MmGNU

Adminstrator, to ni nikakršen spam ali oglaševanje. Je le motivacija oz. za nekatere dokaz, da se lahko služi preko interneta in zadeva jih lahko neizmerno motivira pri začetku poslovanja preko interneta.

Lp
 

Cmikl
Pripravnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Maj 2007, 23:14

Re: Sodobni marketing

OdgovorNapisal/-a Cmikl » 20 Feb 2010, 13:57

Srsly? Retard much?

Mislem razumem vse mogoče ampak obsedenosti z Lockerz pa ne. Daj glavo ven iz riti za 10 minut pa malo razmisli kaj delaš.

P.s.: Na tem forumu je 20 boljših motivacij za poslovanje preko interneta kot Wii, ki ga bo dobila 1/1000 uporabnikov za 3 mesece klikanja.

Jurij
Rookie
Prispevkov: 15
Pridružen: 02 Mar 2010, 20:12

Re: Sodobni marketing

OdgovorNapisal/-a Jurij » 04 Mar 2010, 00:13

Invite only :D

Dobra finta, vsi ga bodo uporabljali :)

Krivc
Pripravnik
Prispevkov: 24
Pridružen: 31 Okt 2008, 11:42
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Sodobni marketing

OdgovorNapisal/-a Krivc » 05 Mar 2010, 10:39

Ja, saj je real zadeva in vse, sam jst tuki bl vidm priloznost s strani lastnika strani ne pa s strani uporabnika. Se dogovris s ksnimi slovenskimi podjetji ki bi radi raziskavo or whatever, se zmenis da ti del placila dajo v njihovih izdelkih, in preko viral marketinga to promoviras.

Ja, je vec dela kot pa da samo klikas vsak dan, ampak bos mel po enem letu obcutno vec od enega Wii-ja :P


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov