Prodajni portali s kuponi in popusti

RokDucat
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 18 Jul 2013, 19:58
Kontakt:

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a RokDucat » 18 Jul 2013, 20:12

Mene moti predvsem, da se dostikrat pojavijo ponudbe, ki so samo navidez cenejše. Torej se dvigne ceno, ki naj bi bila redna in se jo ponuja s popustom. Je pa res, da je s pravim pristopom to lahko prava promocija.
Prvi slovenski spletni Outlet!
 

dejanxx
Vodja projektov
Prispevkov: 123
Pridružen: 26 Maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a dejanxx » 19 Jul 2013, 15:59

hehe, tudi jaz sem že ugotovil, da je nekdo ponujal identično stvar, kot jo imam jaz za 50% ceneje, pa je bila še vedno malo dražje, kot imam jaz po redni ceni. Jaz ne vem, ali to upravljalci teh portalov nič ne preverjajo.
FashionOutletShop | Funky.si, svet zabavnih nakupov.

BB400
Vodja projektov
Prispevkov: 109
Pridružen: 20 Jun 2009, 16:13
Kraj: Ljubljana

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a BB400 » 22 Jul 2013, 20:04

dejanxx napisal/-a:hehe, tudi jaz sem že ugotovil, da je nekdo ponujal identično stvar, kot jo imam jaz za 50% ceneje, pa je bila še vedno malo dražje, kot imam jaz po redni ceni. Jaz ne vem, ali to upravljalci teh portalov nič ne preverjajo.


to ni nič narobe ker stranke kupujejo samo še popuste in ne storitev ali izdelkov :mad:

ne vem, kaj jim ni jasno?
najprej jim daš minimalno 50% popusta na izdelek potem 20-25% provizije, potem pa se še pritožujejo, da izdelek ni dober oz. da storitev ni bila dobro opravljena :rolleyes:

Mene so že klicali iz vseh teh večjih portalov, na začetku smo še sodelovali sedaj pa vidim da je brezveze.
tem portalom se tudi ne da ukvarjati z reklamacijami, njihovi kupci imajo vedno prav. :box:

dejanxx
Vodja projektov
Prispevkov: 123
Pridružen: 26 Maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a dejanxx » 22 Jul 2013, 21:52

BB400 napisal/-a:
dejanxx napisal/-a:hehe, tudi jaz sem že ugotovil, da je nekdo ponujal identično stvar, kot jo imam jaz za 50% ceneje, pa je bila še vedno malo dražje, kot imam jaz po redni ceni. Jaz ne vem, ali to upravljalci teh portalov nič ne preverjajo.


to ni nič narobe ker stranke kupujejo samo še popuste in ne storitev ali izdelkov :mad:

ne vem, kaj jim ni jasno?
najprej jim daš minimalno 50% popusta na izdelek potem 20-25% provizije, potem pa se še pritožujejo, da izdelek ni dober oz. da storitev ni bila dobro opravljena :rolleyes:

Mene so že klicali iz vseh teh večjih portalov, na začetku smo še sodelovali sedaj pa vidim da je brezveze.
tem portalom se tudi ne da ukvarjati z reklamacijami, njihovi kupci imajo vedno prav. :box:



Točno tako, le še vidijo, koliko je popusta, niti pa ne, kaj dobinjo. Tudi jaz malo ustavljam te portale, čeprav sem ravno sedaj z enim v zaključni fazi dogovora za eno akcijo. So pa po mojih izkušnjah to najbolj "nadležne" stranke, najbolj se pritožujejo, pa če ne drugega, nad tem, da je bilo slabo vreme, ko so naročili...
FashionOutletShop | Funky.si, svet zabavnih nakupov.

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a darkside » 30 Jul 2013, 21:06

pa tudi dalje komaj čakajo na popuste. ne vem če sem na tem ali drugem forumu zasledil ko je stranka kupila kupon za ne vem koliko popusta in ko ji je prodajalec oz. ponudnik storitve (ne vem točno za katero stvar se je šlo) rekel da se veseli njenih nadaljnih sodelovanj pa stranka reče da ja, vendar samo če bodo ponudili podoben popust.

a bo treba res dajat 200% marže na dražje izdelke da bo podjetje lahko normalno delovalo in ponudilo 50% popust ter reševalo garancijo na storitvah ki jih je stranka kupila?
 

dejanxx
Vodja projektov
Prispevkov: 123
Pridružen: 26 Maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a dejanxx » 31 Jul 2013, 10:46

Pa po mojih izkušnja so te stranke najbolj zoprne, vedno se nekaj pritožujejo. Sem pa na splošno že slišal z več strani, da več popust kot ponudiš, več reklamacij pričakuj. Kot kaže bo res nekaj na tem in da je nakaj na teh ljudeh, ki "rudarijo za popusti".

Se pa spomnim, ko se nekoč na kuponih imel budilko, ki spreminja barve. Pa je jasno pisalo, da se barve med seboj spreminjajo. 95% mi je v mail napisalo, kakšno barvo hočejo :)

Res pa je, da je to lahko dobra promocija. Mi smo po dolgem času ravno štartal eno akcijo, pa bomo videli, kaj bo na koncu ven prišlo. Kratkoročna kalkulacija je v minusu...
FashionOutletShop | Funky.si, svet zabavnih nakupov.

BB400
Vodja projektov
Prispevkov: 109
Pridružen: 20 Jun 2009, 16:13
Kraj: Ljubljana

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a BB400 » 13 Sep 2013, 18:12

mi smo tem portalom pustili v obliki provizije že veliko denarja, ampak smo ugotovili da je ceneje da ta denar zapravimo na kakšen drug način.
ali letaki ali google ads, ali FB oglaševanje....


samo ne na teh portalih, ker so kupci kuponov tečni in nadležni, pa še nepismeni (nekateri so se z mano kregali pa pregovarjali da nekaj prej ni pisalo na kuponu, ko je pa bilo treba stvar plačati pa je pisalo :rolleyes: )

kolegu, ki opravlja storitve pa so mu zamujali čeprav so bili dogovorjeni za točen termin :box:

rajši sredi čopove ulice delim zastonj iPhone 5, kot pa da še kaj ponudim na teh portalih.
Nudiš jim popuste potem te pa kupci kuponov obravnavajo kot da si jim ti kaj ukradel.

Janzy78
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 02 Avg 2017, 14:54

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a Janzy78 » 23 Okt 2017, 11:01

Živijo,

A je kdo že vzel kakšen kupon pri teh: http://1nadan.si/ponudbe-vse? Sicer imajo kar pestro ponudbo s kuponi popusti, pa še kaj se najde. Samo ne vem, kakšne so pa kaj storitve, npr. masaže ipd.? Za mojo iščem darilo, pa bi rad, da je neki posebnega.

Hvala za pomoč.
lp

Mpsix
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 14 Okt 2017, 00:39

Re: Prodajni portali s kuponi in popusti

OdgovorNapisal/-a Mpsix » 03 Nov 2017, 01:59

Janzy78 napisal/-a:Živijo,

A je kdo že vzel kakšen kupon pri teh: http://1nadan.si/ponudbe-vse? Sicer imajo kar pestro ponudbo s kuponi popusti, pa še kaj se najde. Samo ne vem, kakšne so pa kaj storitve, npr. masaže ipd.? Za mojo iščem darilo, pa bi rad, da je neki posebnega.

Hvala za pomoč.
lp



1nadan je najvecji portal s kuponi v Sloveniji. Zato brez skrbi. Storitve so odvisne od ponudnikov in ne od 1nadan.
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov