Združevanje Opencarta in HTML Landing pagea

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
Mirkos
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Apr 2019, 13:02

Združevanje Opencarta in HTML Landing pagea

OdgovorNapisal/-a Mirkos » 15 Apr 2019, 13:03

Zdravo, imam spletno trgovino v Opencartu in sem z njo zadovoljen ter navajen na opencart, uporabljam Journal 2 temo in mi deluje vse super pa imam staro verzijo 2.0 OC. Ker sem malo laik za programiranje in bi rad na drugi domeni ustvaril spletno trgovino za samo en produkt, torej neke vrste landing page samo z enim produktom. Ker sem navajen na Opencart bi to postavil seveda tam. Ampak ne najdem nikjer pametne teme za one product/landing page za opencart, sem pa našel en dober HTML za Landing Page, zanima me, če se to, da uporabiti na opencartu, torej kako implementirati ta landing page, ki ni TEMA, Opencart, verzija ni važna ker je domena še vedno prazna in bi naloil tisto ki bi šla takrat. Če je kak programer tu mi lahko zaupa kak email? Bi se tam morda pogovorila in bi mi on to proti plačilu uredil? Namreč na theme forest sta dva HTML 5.0 responsive Landing page templata, ki bi ju kupil oziroma samo enega ampak rabim nekoga da bi to implementira oziroma združi s trgovino, ker to v osnovi ni Opencart tema. Se to sploh da? Ne se smejat pač se ne spoznam :)
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov