plačila preko spleta

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
boki97
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Mar 2010, 17:51

plačila preko spleta

OdgovorNapisal/-a boki97 » 18 Mar 2010, 19:27

pozdrav!

tudi jaz imam v izdelavi spletno stran, trenutno pa me zanima kako urediti zadeve kar se tiče plačila preko te strani. kako si lahko uredim možnost, da bodo stranke lahko kupovale preko izbranih kreditnih kartic ali preko česar koli(visa, mastercard, paypal...). in koliko se to kaj pozna pri stroških? ali plačam določen % ali je dovisno od količine plačil..?
sem še malo bolj svež v vsem tem tako da samoumevne stvari pri meni ne veljajo :)
Hvala
 

Preseren
Pripravnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 24 Jul 2009, 14:51
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: plačila preko spleta

OdgovorNapisal/-a Preseren » 19 Mar 2010, 15:05

boki97 mogoče bi bilo fajn, če poveš tudi na čem (CMS?) delaš spletno stran. Drugače pa ja, za vsako transakcijo plačaš % od plačila. Glede paypala je stvar kar enostavna, moneto se da tudi bolj ali manj sam sprogramirati, ti iz Mobitela pošljejo vsa navodila, glede kreditnih kartic pa se obrneš na katerega izmed ponudnikov, ki ti stvar omogočajo in zaračunavajo, še vedno pa ti more nekdo to vključit v stran.
Če uporabljša joomlo ali wordpress ali osc ali kaj podobnega, pa marsikatera implementacija že obstaja za free ali proti manjšemu plačilu...
Nisem najbolj strukturirano odgovoril, ampak mislim da se razume :D

boki97
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Mar 2010, 17:51

Re: plačila preko spleta

OdgovorNapisal/-a boki97 » 22 Mar 2010, 00:36

se razume :) hvala


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov