Prodam spletno trgovino

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
bobo05
Prispevkov: 3
Pridružen: 18 Jun 2011, 20:45

Prodam spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a bobo05 » 18 Jun 2011, 21:44

Prodaja se spletna trogvina PartyBOX.si – prodaja party pripomočkov. V trgovini sem nameraval prodajati party pripomočke – party majice, party očala, rebrasta očala in svetleče dodatke. Party majice imajo vgrajene equalizerje z motivom, ki se ob ritmu glasbe spreminja. Party očala pa imajo vgrajene LED diode in se ob vklopu svetijo.

Zadeva je še dokaj nova pri nas, trenutno sta 2 trgovini ki ponujata podobne izdelke in ena trgovina, ki ponuja samo eno majico.

Spletna trgovina je narejena v Joomli + VirtueMart, ima prijazne URL-je (SH404SEF komponento) kar je dobro za optimizacijo – iskalnike. Spletna trgovina se trenutno na besedo »party majice« nahaja na 3 mestu v googlu, kar pa bi se dalo z nekaj optimizacije še izboljšat. Stran dobi okoli 80-100 obiskovalcev mesečno.

Z nekaj vložka v Facebook oglaševanje ali na katerem drugem portalu, bi se dalo obisk zelo izboljšat in narediti dobro prodajo.

Spletno trgovino si lahko ogledate na tem naslovu:
http://gooper.net/partybox.si
UP: obiskovalec
PW: obisk

Trenutno sta narejeni dve naslovnici, ena se nahaja na gumbku »Domov« druga pa pod »Naslovnica«. Za naslovno stran nastavim kupcu tisto, katero bo želel. Bannerji in logotip so moje delo.

Spletna trgovina ima tudi svoj Facebook profil oz stran. Trenutno je v njej 18 članov, ki pa so prišli sami od sebe. Urejen je tudi landing page za tiste, ki prvič obiščejo to stran na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/PartyBOXs ... 4949752878).

Ob nakupu prav tako pomagam kupcu pri ureditvi strani (manjše spremembe) in še nato 1 mesečno pomoč, če kaj ne bi znal ali bi imel vprašanja.

Dodam tudi kontakt do Slovenskega dobavitelja, ali pa tuje spletne trgovine, od kod lahko dobavljate. Največ dobička se ustvari pri party majicah, in sicer se marže lahko gibljejo med 80% in 150% - odvisno od dobavitelja.

Torej, kaj vse dobi kupec:
- Spletno trgovino in domeno http://www.partybox.si
- Facebook fan page in landing page
- Pomoč pri ureditvi portala
- 1 mesečni »support«
- Gratis gostovanje za 1 leto
- Dobavitelja (Slovenskega ali tujega)

Cena za paket je 400€. Plačilo je lahko na TRR ali študentsko napotnico. Možnost je tudi izdaje računa kot podjetje. Stroške transakcije pokrijete vi. V primeru izdaje računa, je potrebno še prišteti DDV.

Več informacij na ZS ali e-naslov: matej [at] koren.eu
Dijaski portal
 

mladipodjetnik
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 26 Feb 2011, 00:42

Re: Prodam spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a mladipodjetnik » 19 Jun 2011, 00:56

Če prau vidim, prodajate trgovino, katera bo kasneje potem lahko vam huda konkurenca oz. že vaši spletni trgovini - partyshop.si. Kako to?

bobo05
Prispevkov: 3
Pridružen: 18 Jun 2011, 20:45

Re: Prodam spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a bobo05 » 19 Jun 2011, 10:28

Ne, nimam v lasti še te trgovine partyshop.si. Podatki na moji trgovini so enaki z enim razlogom. Namreč nameraval sem preko njega oz. z njim prodajati stvari, ampak se je potem zalomilo vse skupaj, ker mi zaradi števila projektov in študija primanjkuje časa, njemu pa tudi, ker je odpr še en d.o.o. z prijatelji.
Dijaski portal

bobo05
Prispevkov: 3
Pridružen: 18 Jun 2011, 20:45

Re: Prodam spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a bobo05 » 20 Jun 2011, 21:52

Sporočam vam, da je trgovina na dražbi na forumu internetmojster. Ponudbe lahko podate tam.
Dijaski portal


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov