Spletna trgovina

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a novinec » 13 Jul 2011, 17:45

Jeseni začnemo prodajati zanimiv artikel preko spleta. Imamo zastopstvo za celo bivšo Jugo.
Ni mi za odpirati podjetja v vsaki državi bivše Yu, zanima me, če je možno delovati iz Slovenije?
Sam vidim problem v poštnini in carini. Sploh pri plačilu po povzetju.
kakšna ideja?
 

oppro
Uradnik
Prispevkov: 59
Pridružen: 17 Sep 2009, 02:27

Re: Spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a oppro » 15 Jul 2011, 00:14

Poslovanje z bivšu yugo je dosti zakomplicirano, saj v primerjavi z poslovanjem po EU. Dosti dostavnih služb ne pelje dol, mislim da cel balkan sploh ni pokrit, potem je tu še carina, dobavni roki znajo biti kar dolgi in pa seveda cena poštnine.Osebni prevzem ni možen, moreš pa imeti res dobro maržo, da bi se ti to splačalo...

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a novinec » 15 Jul 2011, 09:22

Ja hvala ti, saj isto razmišljam sam. Sem upal, da bo imel kdo mogoče kakšno idejo, ki bi zadevo olajšala pa izgleda tega ni.

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a novinec » 20 Jul 2011, 18:11

Pa še en nasvet rabim. potreboval bom spletno trgovino-prodajal se bo samo en ali dva artikla.
Po vzoru www.blacksocks.com ! Artikel se bo lahko kupil normalno, pri večji količini bo nekaj popusta, lahko pa se bodo stranke abonirale nanj(pomeni, da se ji vsak mesec pošlje). Potreboval bi tudi CRM, torej vse o strankah;statistike naročil itd...
Kaj mi svetujete, naj kupim kakšno spletno trgovino (na spletu jih je ogromno) ? Glede na to, da gre samo za en artikel ne mislim kaj dosti investirat !! Bom dal raje več v prepoznavnost!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov