Spletna stran za zmenkarije

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
tomo22
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 13 Jan 2012, 14:00

Spletna stran za zmenkarije

OdgovorNapisal/-a tomo22 » 13 Jan 2012, 14:07

Pozdrav vsem.

V kratkem bom odprl vrata nove spletne strani za zmenkarije, ki bo namenjena moškim in ženskam, ki iščejo resno zvezo ali avanturo ali kaj podobnega.

Zanima me, če je že kdo imel kakšne izkušnje s tovrstnimi spletnimi stranmi na slovenskem trgu?

A je kaj traffica preko googla in drugih brskalnikov?

Pa kaj mislite, katere načine oglaševanja da uporabim za pridobit ciljno publiko?

Sem pa tudi odprt za morebitna partnerska sodelovanja, tako da če koga zanima naj napiše svoj predlog na ZS.

Hvala
 

Spartacus
Pripravnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 19 Okt 2010, 12:45
Kontakt:

Re: Spletna stran za zmenkarije

OdgovorNapisal/-a Spartacus » 23 Jan 2012, 17:58

V kolikor gledam stanje na omenjenem področju v Sloveniji, se mi zdi, da je to področje že precej zasičeno. Tovrstnih portalov obstaja že malo morje, hkrati pa je prisotna tudi velika konkurenca (ona-on).

Če bi se pa že spustil v te vode, bi pa moral vložiti kar omembe vreden znesek za oglaševanje, pa še to je vprašanje, če bi se ti vložek povrnil. Torej gre za področje, kjer bi zelo težko uspel. Pa ne me narobe razumet, nimam namena demoraliziranja :)
Obvezno branje: Kuhanje

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Spletna stran za zmenkarije

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 23 Jan 2012, 18:17

Bi se strinjal s predhodnikom.

Predlagam, da je tvoj prvi korak poglobljena analiza konkurence. Aktivnosti, prihodki, poslovni model, število uporabnikov, pa da vidiš, kaj ti potem povejo te cifre.

D3lux3
Pripravnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 28 Jul 2009, 12:17

Re: Spletna stran za zmenkarije

OdgovorNapisal/-a D3lux3 » 28 Feb 2012, 22:04

Predhodniki so dobro povedal. Pa na temu področju se je treba vedno tudi malce "bati" velikih gigantov iz sveta, ki lahko v vsakem trenutku ponudijo affiliate program, da plačajo za slovenske vpise pa si spet zadaj...

Ni pa tako hudo kot se zdi... Iskanje ljubezni bo v časih, ki prihajajo še toliko bolj izrazito...

Slaba ekonomija povzroča stres kar vodi v prepire in večina 30+ jih zaide na take portale.

Če imaš v mislih affiliate sistem se priporočam za kakšno sodelovanje.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov