Pomoč pri dobaviteljih

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
Manja
Prispevkov: 1
Pridružen: 17 Nov 2012, 14:37

Pomoč pri dobaviteljih

OdgovorNapisal/-a Manja » 17 Nov 2012, 15:07

Pozdravljeni vsi!

Že kar nekaj časa razmišljam o tem, da bi se preizkusila tudi v podjetniških vodah, zato sem pri raziskovanju naletela na nekaj "problemčkov", za tatere pa upam da jih bom rešila z vašo pomočjo in nasveti.

Ne vem kako naj s lotim iskanja in izbire dobaviteljev. Vsi dobavitelji imajo obvezno registracijo firme na njihovi strani, šele potem ti povedo ceno za artikle, jas bi pa zelo rada izvedela ceno in stroške tega preden odprem firmo.

Zraven tega pa bi vas prosila, če mi lahko predlagate kakšne strani, kjer so dobavitelji zanesljivi oz. preverjeni, še bolje pa bi bilo če mi predlagate kakšnega z katerim imate izkušnje. Zanimajo pa me predvsem dobavitelji kozmetike, parfumov, spodnjega perila, pa mogoče tudi kaj za moške.

Hvala že v naprej,
LP, Manja
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pomoč pri dobaviteljih

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 18 Nov 2012, 00:52

Uporabite podatke podjetja kakega znanca za registracijo...

Sicer pa malo pobrskajte po forumu glede dobaviteljev, nekaj o tem smo že govorili.

majim
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 05 Nov 2012, 20:40

Re: Pomoč pri dobaviteljih

OdgovorNapisal/-a majim » 18 Jan 2013, 10:42

Manja napisal/-a:Pozdravljeni vsi!

Že kar nekaj časa razmišljam o tem, da bi se preizkusila tudi v podjetniških vodah, zato sem pri raziskovanju naletela na nekaj "problemčkov", za tatere pa upam da jih bom rešila z vašo pomočjo in nasveti.

Ne vem kako naj s lotim iskanja in izbire dobaviteljev. Vsi dobavitelji imajo obvezno registracijo firme na njihovi strani, šele potem ti povedo ceno za artikle, jas bi pa zelo rada izvedela ceno in stroške tega preden odprem firmo.

Zraven tega pa bi vas prosila, če mi lahko predlagate kakšne strani, kjer so dobavitelji zanesljivi oz. preverjeni, še bolje pa bi bilo če mi predlagate kakšnega z katerim imate izkušnje. Zanimajo pa me predvsem dobavitelji kozmetike, parfumov, spodnjega perila, pa mogoče tudi kaj za moške.

Hvala že v naprej,
LP, Manja



Pozdravljena Manja,

Če si še zainteresirana za dobavitelje, me prosim kontaktiraj na majchi.m@gmail.com
LP


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov