Webs.com

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
whitegold
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 26 Mar 2013, 18:38

Webs.com

OdgovorNapisal/-a whitegold » 26 Mar 2013, 22:49

Živjo,

kaj menite o ugodni web trgovini (30 dolarjev na leto) ima kdo kakšne izkušnje morda?
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Webs.com

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 27 Mar 2013, 12:30

Bo treba malo širše zastaviti vprašanje..

whitegold
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 26 Mar 2013, 18:38

Re: Webs.com

OdgovorNapisal/-a whitegold » 27 Mar 2013, 18:16

zanima me če je poslovanje kvalitetno, pomembno se mi zdi, da ne prihaja do kakšnih izpadov...take stvari in podobne izkušnje bi rada slišala od lastnikov spletnih trgovin

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Webs.com

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 27 Mar 2013, 18:46

Aha šele sedaj sem poštekal, da je webs.com naslov spletne trgovine oziroma ponudnika...

Izdelovalec
Pripravnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 18 Apr 2009, 10:17
Kontakt:

Re: Webs.com

OdgovorNapisal/-a Izdelovalec » 05 Maj 2013, 08:36

Pozdravljeni.

Sam sem se isto odločal med spletnimi ponudniki webs itd..... Kot prvo vam priporočam izdelavo brezplačne strani na websu in tam boste dobili vpogled na vmesnik, ki vam ga ponujajo.

Za kakšno resno stvar se po mojem ne izplača, ker je vmesnik (izdelava) enostavno preslab in ne ponuja dovolj možnosti izdelave strani. Če je v primeru samo ena stran z parimi podstranmi še nekako gre ostalo pa se ustavi. če hočete dodati kakšne skripte ter podobne stvari.

Cena na websu pa ni tako poceni kot se sliši. Čisto za intermeco vam povem, da boste za gostovanje na domovanju.com odšteli manj kot na websu. Npr za enostavno stran imaste na eno leto za 12€ seveda + domena (ime strani) ki je lahko .si za 9€. Torej vse skupaj na leto za 21€. Poleg tega, da je vmesnik (panel) Slovenski.

Je pa res, da v tem primeru ne gre za zlaganje slikic z vmesnikom ala webs ampak je treba stran narediti ali kupiti ter jo naložiti. Vprašanje je kakšno stran bi radi. Za neizkušene je definitivno boljša izbira webs kjer segmente samo zlagaš kot lego kocke ampak kvaliteta strani pa...?
Treba je vedeti, da je za večino strani kjer je potrebna kakšna povratna informacija od uporabnika potrebna MSSQL podatkovna baza in FTP dostop, ki pa jo na websu nisem zasledil.

Npr imam stran na websu in na gostovanju (lepo prosim Admin ne briši link en čas dokler se članek ne prebere).

http://www.slodrazba.webs.com
http://www.butn.me

Prva je na websu pod brezplačno druga pa na gostovanju. Da pa bi dal skripto na webs pa niti nisem zasledil, da jo lahko. Poleg tega pa trgovino ponujajo v angleški verziji in plačila prek paypala, kar ni najbolj ugodno.

Ena izmed strani je tudi : www.izdelki.webs.com , kjer se lahko vidi malo bolje kako pa kaj.

Vsekakor za stran za oglaševanje, kjer ne potrebujete znanja za izdelavo svetujem webs, ker je čisto enostaven in se lahko naredi kar solidna stran. Za kakšno malo boljšo stran, kjer potrebujete ftp in mssql dostop pa svetujem kakšno gostovanje na Slovenskih strežnikih.

LP
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Webs.com

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 05 Maj 2013, 15:57

Za začetek se mi zdijo takšni sistemi super. Predvsem zato, ker se zmanjša tveganje - investicija je zaradi najema namesto nakupa bistveno nižja. Tudi Shopamine je za preveriti.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov