Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
podjetnikkk
Pripravnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 31 Jan 2017, 14:01

Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a podjetnikkk » 22 Apr 2022, 18:40

Živjo,

Poleti se ukvarjam s sezonskim poslom, ki mi prinese dovolj denarja za preživetje skozi celo leto.

Ker pa ni posel samo preživetje, za jesensko zimski čas iščem novo priložnost, nakup/prevzem posla, partnerstvo ali glede na to da imam veliko izkušenj v prodaji, da štartam prodajo/trženje zanimivega produkta ali storitve z lepo maržo, po možnosti visoko cenovna zadeva. B2C, B2B.

Ne iščem nekaj za kar nimamo trga, neka šalabajzerska varianta, iščem nekaj kar ljudje/podjetja potrebujejo, ne glede na ceno.

Če je kdo, ki ga zanima sodelovanje in ima vrhunski produkt/storitev, sem tukaj. Če se ujamemo, štartamo oktobra, mogoče pa nastane še kaj večjega kot samo prodaja. :)
 

Ston2022
Prispevkov: 3
Pridružen: 19 Jun 2022, 21:15

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a Ston2022 » 19 Jun 2022, 22:43

Pozdravljen. v kolikor je oglas še aktiven, bi te prosil za kakšen kontakt (številko ali mail), kjer se lahko dogovoriva za sestanek oziroma pošljem kratek oris na mail.
hvala

spletniposel90
Prispevkov: 2
Pridružen: 03 Jun 2022, 09:41

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a spletniposel90 » 23 Jun 2022, 10:13

Zadnjič spremenil spletniposel90, dne 15 Jan 2023, 12:51, skupaj popravljeno 1 krat.

Mirko79
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 20 Jul 2022, 04:29

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a Mirko79 » 20 Jul 2022, 04:42

podjetnikkk napisal/-a:Živjo,

Poleti se ukvarjam s sezonskim poslom, ki mi prinese dovolj denarja za preživetje skozi celo leto.

Ker pa ni posel samo preživetje, za jesensko zimski čas iščem novo priložnost, nakup/prevzem posla, partnerstvo ali glede na to da imam veliko izkušenj v prodaji, da štartam prodajo/trženje zanimivega produkta ali storitve z lepo maržo, po možnosti visoko cenovna zadeva. B2C, B2B.

Ne iščem nekaj za kar nimamo trga, neka šalabajzerska varianta, iščem nekaj kar ljudje/podjetja potrebujejo, ne glede na ceno.

Če je kdo, ki ga zanima sodelovanje in ima vrhunski produkt/storitev, sem tukaj. Če se ujamemo, štartamo oktobra, mogoče pa nastane še kaj večjega kot samo prodaja. :)


Tudi jaz bi te prosil za kak kontakt ali sporočilo v inbox (če sploh je na tem forumu, sem nov... )

Maybach999
Prispevkov: 4
Pridružen: 05 Jul 2018, 15:41

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a Maybach999 » 06 Sep 2022, 19:32

Ston2022 napisal/-a:Pozdravljen. v kolikor je oglas še aktiven, bi te prosil za kakšen kontakt (številko ali mail), kjer se lahko dogovoriva za sestanek oziroma pošljem kratek oris na mail.
hvala


Pozdravljeni zanimam se za vas izdelek oziroma storitev, če je se na voljo. Prosil bi za vec informacij, ce mi lahko posljete na mail danijelome@gmail.com
Lp Danijel
 

spletna1
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 06 Maj 2023, 18:21

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a spletna1 » 11 Maj 2023, 12:42

pozdravljeni, mogoče je to za vas: viewtopic.php?f=37&t=12171

lp

aceofs
Rookie
Prispevkov: 19
Pridružen: 14 Dec 2022, 17:23

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a aceofs » 09 Jul 2023, 19:06

podjetnikkk napisal/-a:Živjo,

Poleti se ukvarjam s sezonskim poslom, ki mi prinese dovolj denarja za preživetje skozi celo leto.

Ker pa ni posel samo preživetje, za jesensko zimski čas iščem novo priložnost, nakup/prevzem posla, partnerstvo ali glede na to da imam veliko izkušenj v prodaji, da štartam prodajo/trženje zanimivega produkta ali storitve z lepo maržo, po možnosti visoko cenovna zadeva. B2C, B2B.

Ne iščem nekaj za kar nimamo trga, neka šalabajzerska varianta kot to https://zumbaliciouscrew.com/kardio-vadba/, iščem nekaj kar ljudje/podjetja potrebujejo, ne glede na ceno.

Če je kdo, ki ga zanima sodelovanje in ima vrhunski produkt/storitev, sem tukaj. Če se ujamemo, štartamo oktobra, mogoče pa nastane še kaj večjega kot samo prodaja. :)

Iščete novo poslovno priložnost za jesensko-zimski čas, zlasti v prodaji z visoko maržo, ki bi zadovoljila potrebe ljudi/podjetij ne glede na ceno. Iščete morebitne partnerje ali proizvajalce z vrhunskim produktom/storitvijo za sodelovanje, pri čemer bi lahko začeli oktobra in morda razvili še več kot le prodajo. mogoce poskusite kaj v tej smeri reklamna oblačila

Mirka
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 01 Nov 2023, 18:57

Re: Iščem produkt za trženje/prodajo, z visoko maržo

OdgovorNapisal/-a Mirka » 01 Nov 2023, 19:08

V kolikor še iščete priložnost za dober zaslužek z delom od doma me kontaktirajte.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov