Išćem poslovno priloznost - spletna trgovina

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
oppro
Uradnik
Prispevkov: 59
Pridružen: 17 Sep 2009, 02:27

Išćem poslovno priloznost - spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a oppro » 11 Maj 2010, 15:19

Pozdravljeni.

Moje ime je David,star sem 21 let in imam nekaj ponudb in vprašanj za vas. Trenutno imam svojo spletno trgovino, ki pa ni se popolna, vendar ze obratuje kaksne 2 leti. Zaradi pravila o oglasevanju je ne bom izpostavljal, seveda jo pa z veseljem predstavim na ZS. Pred tem sem imel trgovino na bolhi, kjer sem tam prodajal. Skratka v dotičnih vodah sem ze mnogo let, kljub moji starosti imam ogromno izkusenj z oglasevanjem, trgovino, ter z sloganom ˝ob pravem casu na pravem mestu˝. Imel sem tudi lastno trgovino z navigacijami, ki je laufala nenormalno dobro. Na navigacijo sem imel 109% zasluzek, prodal sem jih pa okoli 30 v 3mesecih.Nato sem stvar opustil iz razlicnih vzrokov (katere lahko zopet razlozim na ZS).

Skratka zanima me, ce mi je kdo pripravljen prepustit spletno trgovino, ki bi obratovala na moje stroske in katere bi bil jaz ¨direktor¨ vi pa ¨lastnik¨. Glede plačila je seveda vse stvar dogovora, lahko fixno/mesec, lahko 50% dobicek... skratka use je stvar dogovora.
Seveda me zanimajo tudi druge ponudbe!
Imam ogromno vez in poznanstev in sem iznajdliv na tem podrocju. Za sabo imam tudi manjsi računalniski team, od tega 2 photoshoperja in 1 dokaj poznavalec spletnih trgovin.

Pod črto, mislim da če bi dobil priložnost, da bi uspel, vem pa da je moja želja bolj za dedka mraza, ampak vseeno.

LP David
 

simba10
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 25 Dec 2009, 20:47

Re: Išćem poslovno priloznost - spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a simba10 » 26 Maj 2010, 14:16

imaš PM...

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Išćem poslovno priloznost - spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 26 Maj 2010, 15:49

Lahko bi se tudi mi kaj dogovorili. Pošlji PM, če te še zanima.

kalasnik
Rookie
Prispevkov: 18
Pridružen: 21 Okt 2009, 12:52

Re: Išćem poslovno priloznost - spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a kalasnik » 27 Maj 2010, 09:40

imaš PM


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov