Športna trgovina

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
jeraj5
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 Okt 2010, 16:30

Športna trgovina

OdgovorNapisal/-a jeraj5 » 17 Okt 2010, 16:53

Zanima me ali pozna kdo potencialne investitorje za ustanovitev podjetja za odprtje športne trgovine več info na pm.

Imam že večletne izkušnje s prodajo v trgovini prav tako tudi z distribucijo nabavo in prodajo znamk po Sloveniji vendar pa sem se odlocil za odprtje svoje trgovine ki bi po mojih izračunih morala prinasati dobro prodajo saj bi bila najvecja na svojem podrocju prav tako pa bi pokrivala več različnih področij vendar pa bi bila specializirana samo v najboljse sportne produkte ki pa prinasajo zasluzek imam tudi kar nekaj vez v drugih trgovinah s podobnimi stvarmi in imajo kar dobro prodajo kljub krizi.

Sem ze razmisljal za kontaktiranje angelov vendar nevem ce se oni ukvarjajo s trgovinami ali ima kdo kaksno informacijo?
 


KORPUS-ANIMUS
Prispevkov: 4
Pridružen: 09 Dec 2010, 13:52

Re: Športna trgovina

OdgovorNapisal/-a KORPUS-ANIMUS » 09 Dec 2010, 14:08

Živjo!

Sem poslovna partnerica ameriškega nutricističnega podjetja, ki je že 30 let na trgu. V zadnjih 5 letih je podjetje v ekspanziji na vseh svojih področjih (kar se vidi po dnevni rasti delnice), možnost poslovanj v 75 državah sveta širimo sedaj na 120 držav. Januarja začenjamo z novimi projekti na področju prodaje. Zato vidim morebitmo priložnost sodelovanja.

za kaj več me kontaktirajte na ZS

OvcaX
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 09 Jul 2010, 22:12

Re: Športna trgovina

OdgovorNapisal/-a OvcaX » 10 Dec 2010, 22:02

Si pogledal konkurenco?

V zadnjem letu sta se priključili dve veliki in še nekaj jih prihaja.

Ena je naša Out of Limitz pa še Forma
CEO @ Zabec.net
http://www.zabec.net

jeraj5
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 Okt 2010, 16:30

Re: Športna trgovina

OdgovorNapisal/-a jeraj5 » 30 Jan 2011, 17:12

Zivjo,

Ali mogoče veste kdo še prihaja izmed konkurentov?
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov