Apple telefoni in računalniki

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
dejan23
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 15 Mar 2010, 09:56

Apple telefoni in računalniki

OdgovorNapisal/-a dejan23 » 20 Okt 2010, 18:02

Zdravo, a ve mogoče kdo je glavni uvoznik apple mobitelov in računalnikov za Slovenijo in Hrvaško? Če ima kdo željo in sposobnost priti v stik z apple trgovino v Angliji, ali kje drugje, da bi se naročilo s pogodbo in potem prodajalo. Lahko tudi partnerstvo.

Hvala

Lp
 


Blue_29
Rookie
Prispevkov: 16
Pridružen: 11 Okt 2009, 21:04

Re: Apple telefoni in računalniki

OdgovorNapisal/-a Blue_29 » 29 Okt 2010, 16:24

Bral sem, da ljudje naročajo prek ene strani iz VB, kateri ti plačaš in ti oni pošljejo k nam, baje deluje zanesljivo in je že kar nekaj ljudi z novimi 4-kami prek te strani.

Drugače pa RokBrumen :evil_laugh:

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Apple telefoni in računalniki

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 29 Okt 2010, 17:44

Ne vem tocno kako se imenuje stran, tudi jaz sem slisal zanjo. Pride v poštev v primeru, da tistega kar naročamo ne pošiljajo v slo. Se samo naroči prek njih in ti oni potem pošljejo.

worth
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Apr 2010, 22:53

Re: Apple telefoni in računalniki

OdgovorNapisal/-a worth » 29 Okt 2010, 18:39

Rok Brumen je največji prevarant. Iskreno priporočam, da se ga bodoči kupci izogibajo. Zanimivo je to, da ga še nihče ne preganja glede tega. Ali pač.

Informacije preverjene. ;)

Lep pozdrav.
 

maastermedia
Pripravnik
Prispevkov: 20
Pridružen: 22 Okt 2010, 11:21

Re: Apple telefoni in računalniki

OdgovorNapisal/-a maastermedia » 30 Okt 2010, 14:02

worth napisal/-a:Rok Brumen je največji prevarant. Iskreno priporočam, da se ga bodoči kupci izogibajo. Zanimivo je to, da ga še nihče ne preganja glede tega. Ali pač.

Informacije preverjene. ;)

Lep pozdrav.


Sem slišal nekaj na to temo, ja, ampak verjamem, da bodo uredili tiste predporodne težave. Ni vse tako kot se bere po forumih in so tudi dobri ljudje zadaj, ki se trudijo rešiti trenutno bedo 100 na uro.

Drugače kar se teme tiče, se mi zdi, da Apple dela na nekem svojem načinu prodaje in nihče v Sloveniji nima eksluzive za njihove izdelke in tudi ni nekega "glavnega" uvoznika. Paketi iz njihovih tovarn prihajajo v majhnih paketih in količinah in mislim, da imajo neko tako posebno politiko glede tega. Najbolje bi bilo mogoče kontaktirati v tujino večje posrednike.

Namreč zanimivo dejstvo je, zakaj recimo ni teh izdelkov v prodajnih programih Simobila in Mobitela.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov