Prodamo že utečen posel ali samo opremo

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
psotnic
Prispevkov: 2
Pridružen: 31 Jan 2012, 18:20

Prodamo že utečen posel ali samo opremo

OdgovorNapisal/-a psotnic » 31 Jan 2012, 18:32

Pozdravljeni,

Prodamo kopirne "avtomate", ki delujejo na principu plačila na kovance. Kopirni stroj je posebej prirejen za postavitev na javnih mestih (šole, ...). Ima robustno strukturo iz aluminija zato ga ni mogoče poškodovati. Za predstavo glej spodnjo sliko.
http://shrani.najdi.si/?2L/ao/1yK5zWV2/pclogic-kopirni.jpg

Uporabnik lahko na kopirnem stroju nastavlja samo število kopij ter dvostransko kopiranje.
Cena kopije ter ostale nastavitve so nastavljive enostavno. Ob primeru nakupa vam nudimo vso potrebno pomoč ter dokumentacijo.

Trenutno prodamo 10 strojev, ki so na 10ih različnih lokacijah (večinoma srednje šole ). Pogodbe z najemodajalci se lahko prenesejo na kupca lahko pa se stroji prestavijo na željene lokacije.

Za podrobne informacije nas lahko kontaktirate na:

05 99 56 500
051 621 302
matic@123kartuse.si
 

HoneyComb
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 29 Nov 2011, 17:24

Re: Prodamo že utečen posel ali samo opremo

OdgovorNapisal/-a HoneyComb » 01 Feb 2012, 10:39

Pozdravljen!

Trenutno še bolj informativno pa vendar, me zanima na kakšen način poslujete z temi fotokopirci? Bolj podrobno, ima vaše podjetje aparate kupljene in jih prodajate v stalno last, ali so aparati najeti? Nekaj takega imam že nekaj časa v mislih, saj se mi zdi da imam dobro idejo, tako da bi se morda celo mi uspeli kaj dogovoriti. Rad bi si v štartu približno izračunal stroške.

Lep pozdrav, HoneyComb

psotnic
Prispevkov: 2
Pridružen: 31 Jan 2012, 18:20

Re: Prodamo že utečen posel ali samo opremo

OdgovorNapisal/-a psotnic » 01 Feb 2012, 11:11

Zdravo,

Kopirci so v naši lasti. V "najemu" pa imamo samo prostor kjer je postavljen. Torej plačujemo najemodajalcem - v našem primeru srednjim šolam najemnino, ki pa mesečno znese cca. 10 € - res minimum.
Strošek je še papir, toner ter boben kar pa vam mi uredimo kar se, da najnižjih cenah saj se naše podjetje ukvarja z uvozom ter prodajo potrošnega materiala za tiskanje ( www.123kartuse.si ). Tako, da stroški so res minimalni.
Če vas zadeva zanima bolj podrobno pa se lahko tudi srečamo in vam podrobneje razložim delovanje stroja ter celotno dosedanje poslovanje.

Upam, da sem bil v pomoč

Lep pozdrav

HoneyComb
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 29 Nov 2011, 17:24

Re: Prodamo že utečen posel ali samo opremo

OdgovorNapisal/-a HoneyComb » 01 Feb 2012, 13:59

Opa, sem ponesreči pisal tukaj namesto na ZS, tako da če želiš lahko pobriševa moje vprašanje in Vaš odgovor, ter se naprej dogovoriva na privat.

LP, H

Birostore
Prispevkov: 1
Pridružen: 22 Nov 2016, 11:00

Re: Prodamo že utečen posel ali samo opremo

OdgovorNapisal/-a Birostore » 22 Nov 2016, 11:03

Kaj to je še aktivno?
http://www.Birostore.com
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov