INVESTITOR za gostinski lokal

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
Nesha84

INVESTITOR za gostinski lokal

OdgovorNapisal/-a Nesha84 » 17 Maj 2017, 22:43

Pozdravljeni,

Iščem investitorja za gostinski lokal v centru mesta (LJ), površina 357m2 + vrt/terasa 100m2.

Prostoru se bo spremenila namembnost, do sedaj je bil prostor namenjen poslovnim srečanjem, prezentacijam, itd. Z lastnikom je že podpisana pogodba za najem prostora, kjer je zapisano da se strinjajo za spremembo namembnosti. Prostor je v zelo dobrem stanju saj je v lasti zelo prestižnega podjetja, visoki stropi, marmor, 50% lokala je zastekljenega od zunaj. Pogodba za najem je podpisana do poletja 2020. Za tem je v notarski pogodbi tudi overjeno da se izvede nakup prostora. Lokal bo kot edini v centru mesta obratoval 24ur vse dni v letu. Odprtje lokala je predvideno v začetku septembra. Kasneje (v roku enega leta) bomo dodali tudi kuhinjo za popolno ponudbo.

Investitorju ponujam od 30% - 40% čistega dobička za investicijo od 100.000€ do 120.000€. Kasneje ponujam skupen nakup lokala oz. izplačilo investitorja po dogovoru. Pogodba se podpiše in overi pri notarju.

Kontakt: 040 812 287 ali nesha84(at)gmail.com

Lep pozdrav,
Nenad

paul netter
Rookie

Re: INVESTITOR za gostinski lokal

OdgovorNapisal/-a paul netter » 07 Jul 2017, 15:14

zdravo
Želimo vas obvestiti, da smo skupina zasebnih vlagateljev, ki vsem finančnim storitvam ponujajo vsakogar, ki ga potrebuje.
Torej, če potrebujete finančna sredstva, vam lahko pomagamo. Naši pogoji pridobivanja so zelo dostopni.
Povejte mi, koliko potrebujete in koliko časa lahko povrnete kredit, če ga dobite.
Če imate tudi whatsapp, nam lahko pošljete svojo številko, tako da lahko stopimo v stik z vami in si lahko zastavite vse svoje skrbi, da bi bolje razumeli postopek pridobivanja.
Hvala vam

paul netter
Rookie

OdgovorNapisal/-a paul netter » 07 Jul 2017, 15:16

zdravo
Želimo vas obvestiti, da smo skupina zasebnih vlagateljev, ki vsem finančnim storitvam ponujajo vsakogar, ki ga potrebuje.
Torej, če potrebujete finančna sredstva, vam lahko pomagamo. Naši pogoji pridobivanja so zelo dostopni.
Povejte mi, koliko potrebujete in koliko časa lahko povrnete kredit, če ga dobite.
Če imate tudi whatsapp, nam lahko pošljete svojo številko, tako da lahko stopimo v stik z vami in si lahko zastavite vse svoje skrbi, da bi bolje razumeli postopek pridobivanja. Pošta: capitalinvestment-group@gmx.de
Hvala vam!

bistrakos

OdgovorNapisal/-a bistrakos » 27 Nov 2018, 11:38

paul netter napisal/-a:zdravo
Če imate tudi whatsapp, nam lahko pošljete svojo številko, tako da lahko stopimo v stik z vami in si lahko zastavite vse svoje skrbi, da bi bolje razumeli postopek pridobivanja. Pošta: capitalinvestment-group@gmx.de
Hvala vam!

bistrakos

OdgovorNapisal/-a bistrakos » 27 Nov 2018, 11:41

Lep pozdrav
Zanima me nekaj stvari in prosim če me lahko pokličite na st. 031 889 803
hvala

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov