Monetizacija podatkov vozil

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
Zagrizeni
Pripravnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 24 Feb 2012, 15:43

Monetizacija podatkov vozil

OdgovorNapisal/-a Zagrizeni » 08 Mar 2019, 20:08

Manjka mi zadnja kocka pri monetizaciji avtomobilskih podatkov (Automotive Data Monetisation) t.j. programer partner ali samo partner z vložkom. Sprogramirati je potrebno MSP (Minimalno Sprejemljiv Produkt) v obliki mobilne in spletne aplikacije z uporabo Google Firebase-a in Ionic Frameworka.

Nekja ključnih podatkov:
- po predvidevanjih McKinsey Center for Future Mobility® bo tržišče podatkov vozil do leta 2030 v USD vredno 450-750 miljard (danes je malo več kot nič (0)),
- testiranje tržišča je opravljeno, odzivi so pozitivni,
- poslovni model matematično preverjen na FRI in dokazano solventen od vsega začetka,
- partnerski program natančno določen,
- poslovna struktura in poslovanje določena v skladu z SI, EU in USD zakonodajo ter slovensko poslovno prakso,
- pravno ozadje lastništva podatkov z nastopom GDPRja jasno določeno s pridobljenim pozitvnim pravnim mnenjem mednarodne pravne pisarne,
- omejena konkurenca so vsi avtomobilski proizvajalci (cross data seling ni mogoč),
- ključna prednost pred konkurenco je usmerjenost k vozniku, ne k vozilu (kar je primer pri avtomobilskih proizvajalcih),
- in še zadnji ključni podatek: kot prvi v Sloveniji imam za uporabo Google oblačne infrastrukture (Google Cloud for Startups) na razpolago 123.000,00 USD.

Za programerja partnerja je rezerviranih 24 odstotkov lastniškega deleža. Potreben je delovni vložek t.j. programiranje in nekaj 100€. V primeru samo partnerja je željeni finančni vložek 30.000 USD.

Če želiš biti del zgodbe v obliki Billion Dollar App in si pripravljen tvegati nekaj svojega časa ali sredstev se mi pridruži.
 

srecko76
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 15 Apr 2019, 13:51

Re: Monetizacija podatkov vozil

OdgovorNapisal/-a srecko76 » 15 Apr 2019, 18:17

Lahko bi se osebno dobila da mi bolj razložite vašo vizijol.p
Srečko


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov