Iščem grafičnega oblikovalca

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
peba19
Prispevkov: 1
Pridružen: 03 Okt 2019, 09:34

Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a peba19 » 03 Okt 2019, 17:37

Pozdravljeni,

iščem grafičnega oblikovalca, ki bi bil pripravljen ustvariti dizajn za etiketo in pa logotip. Gre za kozmetični proizvod. Več info v zasebno sporočilo.


Lep dan, Peter!
 

oblivion
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 30 Maj 2019, 15:18

Re: Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a oblivion » 14 Feb 2020, 14:41

Pozdrvaljeni,

Če še potrebujete oblikovalca za etiketo in logotip, vam lahko pomagam.

Lp

enkamakovsek
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 28 Feb 2020, 09:41

Re: Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a enkamakovsek » 28 Feb 2020, 17:26

Pozdravljeni!

Pri nas v K-PRINT lahko ponudimo grafično oblikovanje in digitalni tisk. Smo čez leta ogrooooomno oblikovali in naredili etikete, nalepke in deklaracije izdelali... Je za naročnika zelo praktično, ker se oblikuje in izdela vse storitve na enem mestu :p

enkamakovsek
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 28 Feb 2020, 09:41

Re: Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a enkamakovsek » 16 Feb 2022, 11:35

enkamakovsek napisal/-a:Pozdravljeni!

Pri nas v K-PRINT lahko ponudimo grafično oblikovanje in interaktivni zasloni. Smo čez leta ogrooooomno oblikovali in naredili etikete, nalepke in deklaracije izdelali... Je za naročnika zelo praktično, ker se oblikuje in izdela vse storitve na enem mestu :p


same reklame, a imamo tu kakšnega oblikovalca? potrebujemo za oblikovanje tiskovin, delo na laserju (tudi izkušnje na CNC so zelo dobrodošle)

Verimage
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Sep 2022, 18:57

Re: Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a Verimage » 24 Sep 2022, 19:04

Spoštovni,

imamo izkušnje z oblikovanjem etiket, vendar pa nismo cenejši, kot, če pokličete kak drug grafičen studio. Kaj vas motivira, da oblikovalce iščete tukaj?

Lp, R.
 

Ustvarjalec
Prispevkov: 3
Pridružen: 27 Mar 2023, 21:23

Re: Iščem grafičnega oblikovalca

OdgovorNapisal/-a Ustvarjalec » 27 Mar 2023, 21:32

Sam sem pred časom potreboval logtip za en projekt in sem precej iskal po spletu. Na koncu sem našel enga mojstra preko portala Fiverr, ki mi je za cca 30 eur naredil nekaj skic in končni rezultat. Na omenjeni strani Fiverr so sicer večina tujci ampak je res super, ker plačaš na koncu pa tudi frre-lancerji, ki promovirajo svoje storitve se trudijo, ker jim ocena zviša rating in prepoznavnost na strani.

Jaz sem dal delat temu mojstru: bit.ly/3JRMqKY


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov