Partnerstvo in investicija

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
MpGeek
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 21 Nov 2016, 23:18

Partnerstvo in investicija

OdgovorNapisal/-a MpGeek » 19 Mar 2021, 18:56

Imam veliko letne izkušnje v informatiki v raznih okoljih. Podal bi se na samostojno pot s partnerjem, ker samemu mi ne paše in ker ne bi rad v tem "oglasu" omejeval področja delovanja, naj omenim nekaj lastnosti, ki naj bi krasile partnerja in bodoče zaposlene.
Predanost. Natančnost. Možganska gibljivost. Prilagodljivost. Osredotočenost. Popolna zanesljivost. Osebna in poslovna poštenost. Tehnična naprednost. Dober, več kot profesionalni odnos. Pripravljenost pomagati in voditi. Želja po napredku. Cenjenje kvalitete. Pripravljenost na garanje in odrekanje. Doseganje in preseganje "nemških" standardov. Vlaganje v napredek. Odlično poznavanje področja. Smisel za estetiko. Poznavanje ali priznavanje inženirskih ter ekonomskih postopkov. Znanje in pripravljenost na tveganja. Zavedanje in spremljanje psihologije trgov. Zanimanje za različne vede in potemtakem dobro interdisciplinarno znanje. Sposobnost empatije. Znanje prezentiranja produkta. Znanje vodenja izobraževanj. Znanje pisanja in izražanja v vsaj dveh jezikih. Zavedanje, da Slovenija je le začetek.
Bodoči zainteresirani partner! Lahko si mlajši ali pa starejši. Samostojna pot je lahko težka. Zavedajmo se tega. Vendar smisel je, da je lepa. Ob dobrem delu in z znanjem, ki ga moramo stalno nadgrajevati, je vse skupaj lažje in z manj potrebne sreče. Če si se našel v tem kratkem nagovoru in če imaš rad dolgoročne načrte in smisel za akcijo, če lahko začneš delati vsaj delno takoj, kasneje pa seveda na polno, če ti podjetništvo diši iz več vzrokov in nagibov in si lačen uspeha, pa ne za vsako ceno, se javi.
Pričakujem poslovne ideje, ki so premišljene, pričakujem vprašanja in dvome, želje in hotenja in opis načinov, kako bi prišel do prvega cilja. Vzel si bom čas ob večerih, da ideje nadgradimo in nato, premišljeno in hitro začnemo - s pravim poslovnim načrtom. Lahko ponudim izkušnje, poslovne prostore za do 8 oseb, nekaj investicijskega kapitala, veliko mero vsega, kar sem opisal na začetku in seveda tudi pričakujem od bodočega partnerja.
Zakaj ne omejujem področja bodočega delovanja? Ker potlači ideje, ker bi mogoče koga izvzel, pa ima zgornje kvalitete. Vendar vseeno: zelo dober moraš biti v nečem, pa je vse v redu. Če pa si res kakšen programerski geek in bi te zanimalo delati zahtevne aplikacije, ne rabiš imeti več zgoraj naštetih lastnosti. Bistvo je, da si all stack, pa vendar osredotočenosti, lojalnosti, poštenosti, visokih standardov in dolgoročnega razvoja in pogleda ne morem izvzeti iz svojih želja. Če nisi iz področja informatike, nič hudega, vendar vseeno je moja osnovna ideja vpeljati digitalizacijo na področje, kjer še ni ali pa ni dovolj razširjena in učinkovita.
Razpravljal bom seveda privat. To je le "oglas". Vzel si bom čas, da na vse odgovorim in da preverim, če je zadaj resna želja. Na kratke in že na daleč polovičarske odzive ne bi rad odgovarjal.
Veselim se novega začetka. In imam polno idej, ker sem vsak dan vpet v projekte, ki jih generirajo. Iščem pa partnerja, ker sem nagnjen k temu, da ideje prediskutiram iz več vidikov preden gredo naprej. Kakšen je moj prvi cilj? V maks. petih letih dati zaposlitev vsaj trideset visoko izobraženim. To je prvi cilj. Drugi je še hujši:) Se veselim čimprejšnje razprave. Gremo.
 

gasijo
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 13 Mar 2021, 19:01

Re: Partnerstvo in investicija

OdgovorNapisal/-a gasijo » 26 Apr 2021, 15:39

Pozdravljen!
Kontakt za diskusijo in morda sodelovanje.
dota.resitve@gmail.com.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov