Prodam projekt mobilna in spletna aplikacija

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
tplane
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Avg 2020, 22:29

Prodam projekt mobilna in spletna aplikacija

OdgovorNapisal/-a tplane » 01 Maj 2021, 14:55

Pozdravljeni,

Zaradi pomankanja časa in denarja, prodamo projekt ki je bil v razvoju 14 mesecov. Smo mlada ekipa, ki je delala na mobilni in spletni aplikaciji, za restavracije in lokale. Razvili smo novo platformo, ki pomaga izboljšati izkušnjo strank v lokalu. Imamo izbolšan način prikazovanja cenika preko QR kode in napredno izspostavljanje posebnih ponudb ter ostalih informacij. Uporabnik od vsake restavracije, bara lahko prejme push notification na telefon, ko le ta ustvari posebno ponudbo, dogodek... Ob enem je to portal, kjer bodo vse restavracije in bari na kupu in se bodo prikazovale glede na zanimanje ljudi. Npr, nekomu bolj všeč mehiška hrana, tako se bodo prikazovale stvari glede tega tipa potem V vaši bližini še odprti lokali, psom prijazni, dogodki ta vikend… ali pa ta lokal se trenutno zapira, poglejte si katere še imate v bližini odprte... To je le del, projekt zajema še mnogo več. Z to platformo je listanje po ceniku / ponudbah v restavraciji nekaj posebnega in zabavnega. Vgrajeno je tudi naročniško plačevnaje za registrirane restavracije, preko katerega so bili prvotno mišljeni prihodki...

Projetk je končan in je primeren za trženje.

Celotni projekt je zelo dodelan in vrhunski na profesionalnem nivoju. Dobili smo ogromno pozitivnih besed. Sem prepričan, da vas bo celotna stvar navdušila še bolj ko vam predstavim v živo. Kot že rečeno, prodajamo projekt kot izvorno kodo z licenco.

Ponudbe na privat.
 

ppv78
Prispevkov: 1
Pridružen: 01 Maj 2021, 20:58

Re: Prodam projekt mobilna in spletna aplikacija

OdgovorNapisal/-a ppv78 » 01 Maj 2021, 21:02

Spostovani,

Zadeva se mi zdi zanimiva, me lahko kontaktirate na: primozs@invest.si

mojmax
Prispevkov: 1
Pridružen: 05 Maj 2021, 15:31

Re: Prodam projekt mobilna in spletna aplikacija

OdgovorNapisal/-a mojmax » 05 Maj 2021, 15:33

Je zadeva še aktualna?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov