Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
liemtinau
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Mar 2022, 12:00

Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

OdgovorNapisal/-a liemtinau » 11 Mar 2022, 13:41

Pozdravljeni,
sem nov na forumu in bi rad predstavil 2 priložnosti za sodelovanje, kateri verjamem da bi prinesli veliko dobrega za obe starni.

Trenutno delam kot oglaševalec za ecommerce podjetja v Evropi. V veliki večini se testira in prodaja izdelke iz kitajske, nekaj tudi seveda od EU dobaviteljev. Na mesec ustvarim približno 200k EUR prometa za različne trgovine, 90% preko Facebook oglaševanja, nekaj malega je preko tik tok-a in google search oglaševanja. Na tem področju delam že nekaj let tako da imam dosti izkušenj s spletno prodajo, pisanjem prodajnih tekstov, ustvarjanjem prodajnega materiala, itd. Vse skupaj sem ustvaril preko 3.5M prometa v tem času, prodajal pa sem v 12 Evropskih državah.

Torej prva priložnost, ki bi jo rad predstavil se navezuje na moje delo.

Ker nimam nekaj izkušenj z pravne strani vodenja podjetja, uvažanjem izdelkov iz tujine, papirologije, začetnega kapitala in podobno, nikoli nisem prodajal svojih izdelkov, vedno od drugih. Ker pa bi rad ustvaril nekaj svojega na čemer bi z veseljem delal in gradil, sem se odločil da poiščem poslovnega partnerja, kjer bi se dopolnjevala in skupajh ustvarila super zgodbo. Jaz z veseljem prevzamem izdelavo spletne trgovine, iskanje in testiranje izdelkov, prodajo, optimizacijo strani in ostale stvari povezane s prodajo in vodenjem trgovin(e).

Druga priložnost pa se nanaša na izdelavo unikatne storitve za Slovenski trg.

Storitev še ni prisotna na Slovenskem trgu in bi bila po mojem mnenju in nekaj raziskave odlična za naš trg. Tu bi sicer bilo potrebno več investicije in časa, vendar je tudi potencial veliko večji. Potreben bi bil programer, dizajner in verjetno tudi nekdo z ozadjem iz prava da bi stvari izpeljali v skladu z vsemi zakoni in predpisi. Ta storitev postaja popularna po svetu v zadnjem letu, če bi pa jo lokalizirali in se osredotočili samo na naš trg pa bi brez konkurence lahko ustvarili odlično podjetje ki bi ogromno prineslo svojim strankam in tudi nam.

Tako, v kratkem sem predstavil obe priložnosti za sodelovanje, če je kdo zares zainteresiran naj mi prosim piše na ZS. Prosil bi za kontakte z nekaj informacijami, kaj pričakujete, kaj lahko ponudite, dodatna vprašanja in odobno :)

Hvala za vaš čas,
l.p.
 

Trade
Rookie
Prispevkov: 13
Pridružen: 24 Maj 2018, 13:47

Re: Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

OdgovorNapisal/-a Trade » 12 Mar 2022, 12:20

Zdravo,

pisal sem vam na privat..

Lp

liemtinau
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Mar 2022, 12:00

Re: Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

OdgovorNapisal/-a liemtinau » 14 Mar 2022, 11:13

Trade napisal/-a:Zdravo,

pisal sem vam na privat..

Lp


Hvala, sem odpisal,

l.p.

aleksandar
Prispevkov: 1
Pridružen: 25 Maj 2022, 10:17
Kraj: Vrhnika

Re: Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

OdgovorNapisal/-a aleksandar » 26 Maj 2022, 10:11

Zdravo,
Pisal sem na zs.
Lp,
Aleksandar

Renato
Prispevkov: 3
Pridružen: 22 Jun 2022, 21:18

Re: Spletno oglaševanje ali realizacija nove ideje

OdgovorNapisal/-a Renato » 02 Sep 2022, 13:50

Pozdravljeni, potrebovali bi pomoc pri marketingu na tujih trgih. Na domacem delamo dobro. Ce se iscete projekte, prosim sporocite.

Lp, Renato
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov