Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
zoran
Uradnik
Prispevkov: 51
Pridružen: 17 Feb 2009, 19:27

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a zoran » 17 Feb 2010, 21:11

Ko končaš z pregledovanjem mi prosim povej če si spremenil mnenje, povrh vsega se pripravlja košarica, ki bo kupcem od vsakega nakupa vračala rakeback za naslednje nakupe, a je to tudi slaba prodajna stran? Portal, bo v roku par mesecev najbolj obiskana trgovina te sorte in pričakujem, saj prihajajo že naročila tudi iz tujine, da bom se razširil po celi evropi....
 

MondeoRS
Prispevkov: 3
Pridružen: 15 Mar 2009, 11:55

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a MondeoRS » 17 Feb 2010, 22:12

Jaz se v spletno prodajo čisto nič ne razumem, zato moje mnenje o exfashion.net je iz stališča kupca.

Po 10 sekundah sem ugasnil stran, vendar sem šel ponovno pogledat samo zaradi pisanja na tem forumu.

Ta trenutek ne bi opravil nakupa v tvoji trgovini in sicer ker prvo sploh nisem prepričan v katero trgovino moram po določeno stvar, potem pa še obvezna izbira jezika. Da na moji povezavi, katera je pa nad slovenskim povprečjem, opravim vse zahtevano mine minimalno 10 sekund, potem mi pa do popolne naložitve trgovini mine dodatnih 18 sekund, kar pomeni celih 28 sekund.

Nekoč sem nekje prebral, da se kupec odloči za nakup v trgovini v 4-8 sekundah po kliku na trgovino. Tvoja trgovina je daleč in je ena od najpočasnejših trgovini katere sem obiskal v zadnjem letu dni.

Vem pa da je najbomembnejši PRVI VTIS, kateri je pa v tem primeru za mene katastrofalen.


To je samo moje dobronamerno mnenje. Pa ne mi govoriti da ne vem kaj je prodaja, saj psihologija prodaje je povsod enaka, delam pa v enem najtežjem prodajnem poslu.


Lep pozdrav

mariog
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 23 Okt 2009, 19:19
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a mariog » 18 Feb 2010, 00:39

Tudi sam se pridružujem mnenju MondeoRS. Če je zate trgovina lepa in če si navdušen nad flashom, še ne pomeni da bo prodajala. Dejansko res traja vse preveeeeč časa.
Upam, da me ne razumeš narobe in vzameš kritiko uporabnikov kot nekaj zelo pomembnega. Moje mnenje je, da ti manjka še veliko znanja trženja.
Pa brez zamere.. to je pač moje mnenje.

sasok
Pripravnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 10 Maj 2007, 23:04

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a sasok » 18 Feb 2010, 01:55

Zoran, ti v prvih 2 korakih (izbira trgovine in izbira jezika) izgubiš vsaj 80% ljudi. Ostalih 20% izgubiš ko končno pridejo na stran in jih pričaka precej neuporaben in nadležen katalog.

IMHO je trgovina praktično neuporabna in preden greš kar koli delati ti priporočam, da se resno lotiš prenove, če misliš prodajati.

Čez par mesecev, pa ti to naredijo sami in seveda ker imajo denar, zbombardirajo ljudi z reklamo in potem jaz, ki je to moja ideja ostanem kot lolek... :D


Ne rabiš 50k, da začneš spletno trgovino. Okoli 5k, če daš delati trgovino in nabaviš nekaj zaloge. Pri tvojih izdelkih bi se ti to moralo obrniti v prvem tednu ali vsaj 14 dneh.

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 18 Feb 2010, 12:14

Zoran, še enkrat si preberite zgornje poste. Mislim, da gre za zelo dobronamerno kritiko. Na vašem mestu bi premislil o vsem skupaj.
 

zoran
Uradnik
Prispevkov: 51
Pridružen: 17 Feb 2009, 19:27

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a zoran » 18 Feb 2010, 12:58

Pozdravljeni,

Se strinjam z vsemi.... Prepočasno trgovino imam in to kupcem ni všeč...... imam pa velik porast nakupov in obiska, ter povprečno 14ogledanih strani na obisk, ter tudi sami nakupi iz tujine so že prišli. A poznate kako poceni logistiko za tujino, da bi paketi bili cenejši od 10€?

sasok
Pripravnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 10 Maj 2007, 23:04

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a sasok » 18 Feb 2010, 13:03

Za manjše pakete je Pošta Slovenije kar ugodna. Imajo informativne cenike na strani, si lahko pogledaš.

fuser
Pripravnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 05 Sep 2009, 17:17

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a fuser » 19 Feb 2010, 20:51

Me lahko kontaktiraš na info@modni-nakit.eu, mislim da sva se že pogovarjala pa sem izgubil tvoj kontakt :S

MondeoRS
Prispevkov: 3
Pridružen: 15 Mar 2009, 11:55

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a MondeoRS » 26 Feb 2010, 21:03

zoran napisal/-a:Ko končaš z pregledovanjem mi prosim povej če si spremenil mnenje, povrh vsega se pripravlja košarica, ki bo kupcem od vsakega nakupa vračala rakeback za naslednje nakupe, a je to tudi slaba prodajna stran? Portal, bo v roku par mesecev najbolj obiskana trgovina te sorte in pričakujem, saj prihajajo že naročila tudi iz tujine, da bom se razširil po celi evropi....



živjo,

vidim, da si spreminjal vhod v trgovino, kateri je zdaj mnogo boljši, pa me zanima ali lahko zaupaš kako se pozna na prometu.
 

Krivc
Pripravnik
Prispevkov: 24
Pridružen: 31 Okt 2008, 11:42
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Iščem partnerje za prodajo izdelkov prek spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a Krivc » 28 Feb 2010, 02:29

Celotna graficna podoba se mi zdi neprimerna, float-over zadeva je nadlezna, o izdelkih je premalo podatkov na "prvi pogled", footer strani je v anglescini medtem ko je ostalo v slovenscini, tekst na zgornjem menuju je slabo berljiv, prodaja parfumov po spletu je ze dokaj obrabljena in zasedena trzna nisa & lastly ni potrebno dajat zlatih 15px okvirjev okrog vsakega elementa na strani... Rajse probaj bolj clean look, svetle barve, mogoce bela osnova, berljiv tekst, etc. Pa manj flasha da bos mogoce lahko celo optimiziral stran za SERP.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov