Tajnica z nasmehom

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
SuzanaO
Prispevkov: 4
Pridružen: 08 Maj 2010, 17:01

Tajnica z nasmehom

OdgovorNapisal/-a SuzanaO » 26 Jul 2010, 18:16

Lep pozdrav vsem in v naprej hvala moderatorju :worship:

Nekaj mesecev sem že brezposelna, ker mi je potekla pogodba in, četudi aktivno iščem zaposlitev, se ne uspem premakniti iz mrtve točke.

Vesela bom, če bom prejela kakršno koli pomoč s strani uporabnikov tega foruma. Naj bo sodelovanje pri projektu, redna zaposlitev, samo kratkoročno sodelovanje, pretipkavanje teksta, pisanje besedil za spletno stran, ... Vsake priložnosti bom iz srca vesela!

Hvaležna pa bom tudi za morebitno sodelovanje pri uvajanju VA (Virtual Assistant) v Sloveniji. Imamo mobilne tajnice, imamo copywriter-je, nisem pa še nikjer zasledila, da bi se kdo resno ukvarjal z VA poslom. Rada sodelujem z ljudmi in verjamem, da je to tista prava bližnjica do uspeha, torej, če vas zamika, se mi javite!

Vsakršen odgovor, sporočilo, ideja, zamisel, ki ste ga dobili pri branju, mi pošljite po mailu: suzana.onumonu@gmail.com.

Vabljeni ste tudi k ogledu strani http://www.suzana.co.cc, ki sem jo postavila. Sicer gre za amtersko izdelano spletno stran (učenje po knjigi Dreamweaver MX 2004 v 24 urah), vendar boste dobili občutek, kdo sem. :flower:

Vesela bom tudi, če se boste spomnili name, ko boste izvedeli za primerno delovno mesto. Sicer redno spremljam razpise, a za vsak slučaj. ;)

Hvala, se veselim mailov!

Suzana
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov