Nudim se kot poslovni partner tudi z vložkom dela

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
filetina
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Avg 2010, 09:57

Nudim se kot poslovni partner tudi z vložkom dela

OdgovorNapisal/-a filetina » 09 Avg 2010, 10:22

Sem univ. dipl. ekonomist, stanujoč v LJ, letnik rojstva 1982. Že od otroštva dalje sem se predstavljal sebe bolj v smislu samozaposlenega, neodvisnega. Danes imam novoustanovljeno podjetje s projektom ekološkega oglaševanja (http://www.greengraffiti.si), iščem pa dobesedno nekakšen …core business…ali boje rečeno nekoga, ki zaradi preobremenitve ne zmore več sam.

Če imaš torej idejo vsaj dobro definirano v glavi, če že ne v teku, potrebujete oz. potrebuješ pa za pomoč pri uspešnem poslovanju le še nekoga takšnega kot si ti sam: samoiniciativen, hard working, pošten, tako predan ideji oz. podjetništvu, da si zanj pripravljen tudi umreti itd., se mi prosim javi in morda odkrijeva najine skupne poslovne interese.

Pripravljen sem se veliko naučiti o novi panogi, tehniki, metodi, itd., ravno tako pa bi z veseljem pomagal tudi manjšemu utečenemu (družinskemu) podjetju v razviti branži, ki si želi doseči nove cilje, organske oz. akvizicijske rasti itd.

V kolikor meniš, da bi lahko na kakršenkoli način poslovno sodelovala, se mi prosim javi na mail: info(afna)greengraffiti.si ali ZS, da se zmeniva za nadaljnje korake.

V upanju na odziv in iskrenimi željami o bodočem poslovnem sodelovanju,
filetina
 

octagon
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Avg 2010, 10:43

Re: Nudim se kot poslovni partner tudi z vložkom dela

OdgovorNapisal/-a octagon » 17 Avg 2010, 11:12

Pozdravljen,

GG je vsekakor zanimiv koncept, ki sem si ga z zanimanjem ogledal. Zanimivo bi bilo bližje spoznati kako to funkcionira v praksi oz. v različnih državah...Sam tudi razmišljam o inovativnih priložnostih, ki jih je po pričevanju drugih veliko, toda menim, da jih je večina izmed njih čisto povprečna ali pa v praksi težko izvedljiva. Prava poteza bi bila jasno, najti nišo, ki je ali pa bo zanimiva za čim širšo množico in v katero vložek ne bi bil prevelik. V današnjih časih bi bilo neresno zastaviti posel in šele čez deset let pričakati pozitivno bilanco podjetja. Tako kot je to v oglaševanju (ki me sicer zelo zanima...), najboljši oglasi ter ideje so tisti najbolj enostavni z kančkom humorja, in tega sploh v zadnjem obdobju ljudje zelo potrebujemo, da sploh preživimo. Zanima me, če sam razmišljaš poleg GG še o kakšni konkretni stvari?

filetina
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Avg 2010, 09:57

Re: Nudim se kot poslovni partner tudi z vložkom dela

OdgovorNapisal/-a filetina » 18 Avg 2010, 10:19

Octagon, popolnoma se strinjam s tvojim mnenjem, kakor verjetno tudi velika večina obiskovalcev MP. Precej težje pa je takšno nišo dejansko tudi najti in še težje uspešno udejaniti - še posebej, če je stvar pionirska.

Pričakovati pa majhen vložek v posel ter hitro rast prihodka ter pokritje investicije pa je v današnjem okolju tudi precej....hm, boemsko. Seveda pa ti vedno tudi to lahko rata.

Da, octagon, razmišljam še o par konkretnih zadevah ;)

octagon
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Avg 2010, 10:43

Re: Nudim se kot poslovni partner tudi z vložkom dela

OdgovorNapisal/-a octagon » 20 Avg 2010, 10:29

Razumem tvoje razmišljanje. Želim povedati tudi to, da velik finančni vložek še ne pomeni bodoče pozitivno poslovanje. Kot je vsesplošno znano ideja naredi veliko, še bolj pa z uspešno končno izvedbo.
Te oglaševanje zanima na splošno ali pa je GG trenutni preblisk :idea: in (ne rabiš točno seveda) v katero smer gredo omenjene 'konkretne zadeve' o katerih razmišljaš?(...oglaševanje, trgovina, storitev,...). Lahko na ZS...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov