Iščem sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
Gorazd
Prispevkov: 2
Pridružen: 17 Avg 2010, 15:33

Iščem sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem

OdgovorNapisal/-a Gorazd » 17 Avg 2010, 15:43

Iščemo sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem.Gre za hotel s 3 *, gostinsko ponudbo, ...

Iščemo ekipo za pomoč in sicer: pri trženju, prepoznavnosti hotela v Sloveniji in bližnji okolici, ..
Organizatorja dogodkov oz ponudbe za trženje. Diverzifikacija ponudbe.

Za vodenje tako hotelskega kot gostinskega dela.

Sredstva so zelo omejena, plačilo glede na realizacijo.

Zaposlitvene možnosti so glede na ponudbo posameznika, osnovna plača in nagrada po uspešnosti.

Možnost prebivanja v hotelu v času sodelovanja.

Možnost različnega sodelovanja - tudi samo po projektih.
 

Maja Maja
Prispevkov: 3
Pridružen: 25 Mar 2010, 20:21

Re: Iščem sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem

OdgovorNapisal/-a Maja Maja » 17 Avg 2010, 17:24

Živijo Gorazd,

ali lahko podaš kaj več informacij o hotelu, kot so: natančnejša lokacija, ali je hotel že v obratovanju, kakšno gostinsko ponudbo trenutno imate, kdo je ciljna populacija...

Sodelujem z ekipo, ki se ukvarja tudi z organizacijo raznih dogodkov, prav tako nam trženje ni tuje, tako da je kaj več informacij vsekakor dobrodošlih. Lahko tudi na ZS.

LP Maja

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Iščem sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 17 Avg 2010, 18:47

No to je bilo pa ekspresno hitro :)

Sicer smo tudi mi za kakšno sodelovanje: morda nagradna igra ali kaj podobnega. Škoda, ker ni hotel na morju :)

Nejc888
Prispevkov: 2
Pridružen: 06 Sep 2010, 16:32

Re: Iščem sodelavce za vodenje hotela na Gorenjskem

OdgovorNapisal/-a Nejc888 » 07 Sep 2010, 13:13

Moje ime je Nejc prihajam iz Ljubljane star sem 22 let po izobrazbi Ekonomski tehnik.Trenutno še študiram na fakulteti za poslovne vede. Moje izkušnje trenutno temeljijo predvsem na delu z ljudmi. Delal sem v večjih gostinskih obratih vsaj 5 let v strežbi ter kasneje malce v organizaciji dela. Opravljal sem tudi delo svetovalca v tehnični trgovini na področju avdio video tehnike. Skratka če mi omogočite priliko za sodelovanje jo z veseljem sprejmem, da se pogovorimo o večjih detajlih dela, ki bi se opravljalo.

Lep pozdrav.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov