Nateg EBN

bosty
Rookie
Prispevkov: 19
Pridružen: 05 Jan 2010, 12:26

Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a bosty » 14 Nov 2016, 16:27

Vsi podjetniki ki ste v zadnjem času dobili pošto EBN
Če dobro preberete gre za klasično sklenitev oglaševanja v višini 677 EUR letno za najmanj 3 leta.
Pošta pride iz Ljubljane , podjetje je iz Nemčije , podpisano pogodbo naj bi poslali v Nemčijo v P.o. box v Hamburg.

Skratka ne odgovorjajte na to prejeto pošto, niti nič ne podpisovat ali pošiljat nazaj. Ker dvomim, da kdo iz SLO rabi oglaševanje na tako amaterski strani kot je e-b-n.eu
Vsekupaj pa zgleda kot ena uradna pošta iz EU. pa še rok za odgovor je kao 23.december. Jaz samo upam da niso za tole še kakšna nepovratna iz naše EU dobili. Se ne bi čudil.

Me pa čudi da POP Kura in SvetskiA ne opozorita na tole pošto. Ko je pa treba strašit kupce na spletu pa kar počrez kritizirata, mešata Azijske nategune z SLO trgovinami-brez problema. Folk pa zmeden... Ko je pa treba opozorit na resne natege pa jih ne zanima očitno.

je zanimivo kako bi nekateri kar z lufta radi potegnili 677 EUR...

Zahvalite se mi lahko kasneje-ali mi pošljete pozitiven signal po zraku... (ta zadnja pripomba je bila bolj za hec)
 


LadoK
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 06 Nov 2012, 15:31

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a LadoK » 19 Mar 2020, 22:15

Ker smo mi tudi pomotoma podpisali in vrnili smo danes dobili spodnjo email. Kako naprej?
Na gospodarski zbornici pravijo, da ne morejo kaj. Vendar je seveda skrb, da bojo izvedeli kako izterjavo.
Je kdo od vas danes tudi prejel podoben email?

DAD Deutscher Adressdienst GmbH, Alter Wall 65, DE-20457 Hamburg, Germany (v nadaljevanju DAD) je v celoti odstopil terjatve podjetju C.C. COMMERCIAL CONDUCT SOLUTIONS LTD, P.O.Box 53683, 3317, Limassol, Cyprus. Terjatve se nanašajo na naročilo oglaševanja na spletni strani EUROPEAN BUSINESS NUMBER/ www.e-b-n.eu/ , po Naročilnici/ Pogodbi št. ER17525659 .

Na podlagi predložene dokumentacije, vaše podjetje dolguje znesek 2.703,00 Eur ( 771,00 Eur letno + DDV) skupaj z administrativnimi stroški.

Obrazložitev:

DAD vam je poslal pismeno ponudbo za reklamiranje vaše firme na portalu European Business Number. Ponudba je bila v obliki pisne Pogodbe/Naročilnice kot predlog marketinškega sodelovanja po zakonsko opredeljenih pogojih, z letnim predplačilom 771,00 Eur ( + DDV) za ponujeno publikacijo. Naročilo velja nepreklicno za dobo treh let od datuma naročila in se avtomatsko podaljšuje do preklica.

V isti ponudbi na kateri so bili izpisani podatki vaše firme in podatki izdajatelja, so bili napisani tudi pogoji sodelovanja.

Vaše podjetje je dne 24.10.2017 sprejelo ponujeno, izpolnilo poslani obrazec z naročilnico. To ste potrdili s svojim podpisom, kot tudi s pošiljanjem istega v priloženi kuverti (oziroma e-mailu) nazaj na naslov izdajatelja.

S strani DAD je bilo reklamiranje po danih informacijah od prejema naročila objavljeno na spletni strani European Business Number/ https://www.e-b-n.eu

V pričakovanju plačila vašega dolga po navedeni Naročilnici/ Pogodbi in v izogib nastanku dodatnih stroškov, vas pozivamo, da plačate dolgovani znesek 2.703,00 Eur v roku 5 delovnih dni od dneva prejema tega opomina, to je najkasneje do 26.03.2020 na spodaj navedeni račun:



Lastnik računa: C.C. COMMERCIAL CONDUCT SOLUTIONS LTD
Banka: SBERBANK ZRT.
Naslov: HU - 1088 – BUDAPEST-RAKOCZI ut. 1-3

IBAN: HU20 1410 0464 3345 1448 0100 0001
SWIFT: MAVOHUHB
Sklic: ER17525659
Znesek: 2.703,00 Eur

Po prejemu vašega plačila (prosimo poslati potrdilo na e-mail) vam bomo poslali Izjavo o poplačilu dolga in Prekinitev Pogodbe. S tem bodo vse vaše obveznosti po predmetni pogodbi poravnane in vaše naročilo bo preklicano.

Obveščamo vas, da bomo v primeru neplačila dolg skupaj z administrativnimi stroški, zamudnimi obrestmi in sodnimi stroški izterjali preko Evropskega plačilnega naloga.

Navedeni nalog se nanaša na EC Regulativo št. 1896/2006, ki velja tudi za Slovenijo kot članico EU.

V prilogi vam še enkrat pošiljamo vse dokumente:

Pogodbo/ Naročilnico
Račune
Obvestilo o skupnem dolgu
Obvestilo o odstopu terjatev

V kolikor ste zapadle račune poravnali, nam prosim pošljite kopijo plačila.
Za vse ostale informacije in dogovore me lahko kontaktirate na spodaj navedene kontakte


Karin Zupan

Legal Counsel/ Senior debt collector/ out-of-court settlement


cid:image002.jpg@01D5AC31.5D6CBD00

P.O. Box 53683, 3317 Limassol, Cyprus

T. +357 25966112 F. +357 25966140

Bojana88
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jan 2018, 20:11

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a Bojana88 » 02 Apr 2020, 11:15

Hvala za opozorilo.

decko998
Pripravnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 22 Okt 2012, 19:49
Kraj: Celje

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a decko998 » 29 Jul 2020, 11:43

Nisem tega dobil, so pa kolegi.
Brez podpisa :)
 

joker1980
Prispevkov: 1
Pridružen: 11 Dec 2020, 13:39

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a joker1980 » 11 Dec 2020, 13:49

pozdravljeni,

tudi mi smo podpisali po pomoti ta obrazec in zdej smo dobili (po mailu) drugi opomin pred tožbo od firme, ki naj bi odkupila terjatve.

Ali je že kdo prišel do zaključke te zgodbe z njimi? Ali ignorirati, ali poslati odgovor preko odvetnika,...?

hvala

Dolg se nanaša na storitve oglaševanja na portalu EUROMEDI- European Medical Directory po pogodbi/naročilnici št. MD18529823 .
Neplačilo dolgovanega zneska v navedenem roku bo sprožilo potrebne ukrepe za izterjavo dolga preko naše Odvetniške družbe. Le-ta bo sprožila sodni potopek proti vašemu podjetju za poplačilo skupnega zapadlega zneska, vključno z zamudnimi obrestmi, sodnimi in odvetniškimi stroški.

Glede na to vas pozivamo, da vaš dolg poravnate v roku 3. delovnih dni na naš račun:

Lastnik računa: C.C. COMMERCIAL CONDUCT SOLUTIONS LTD
Banka: SBERBANK ZRT.
Naslov: HU - 1088 - BUDIMPEST-RAKOCZI ut. 1-3
IBAN: HU20 1410 0464 3345 1448 0100 0001
SWIFT: MAVOHUHB
Znesek: 3.692,26 EUR
Sklic: MD18529823 – izvensodna poravnava

Pričakujemo prejem potrdila o izvršenem plačilu, da bi lahko zaprli nastali dolg brez sodnega postopka in dodatnih stroškov. Potrdilo o plačilu mora biti poslano na spodnji e-mail.
Po prejemu plačila vam bomo poslali Obvestilo o prekinitvi pogodbe/ naročilnice in Potrdilo o plačilu dolga. S tem se bodo zaključile vse obveznosti po pogodbi/ naročilnici z obeh strani.

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a novinec » 11 Dec 2020, 17:57

Pomotoma ste podpisali ?
Tega vam noben ( nobeno sodišče ) ne bo verjelo.

atram9
Prispevkov: 1
Pridružen: 07 Jan 2021, 03:14

Re: Nateg EBN

OdgovorNapisal/-a atram9 » 07 Jan 2021, 03:28

Tudi jaz sem danes prejela takšno pismo. Pred leti podpisala, ker sem mislila, da gre za nek uraden register EU, ker sem takrat prijavljala nek EU projekt. Ko pa sem dobila račun sem šele opazila drobni tisk. Takoj odpovedala pismeno, a ni nič zaleglo in sedaj že več let dobivam ta pisma ... in ne vem kako se bo končalo. Sem jim tudi že zagrozila, da jih bom tožila zaradi prevare....

https://blog.hqcodeshop.fi/archives/372 ... -pay!.html
http://www.ll-ip.com/aktuelles/ebn-euro ... ressdienst


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov