Živilski obrat

prepelica76
Prispevkov: 1
Pridružen: 21 Jan 2021, 13:23

Živilski obrat

OdgovorNapisal/-a prepelica76 » 21 Jan 2021, 13:28

Zdravo, začel se bom ukvarjati s praženjem in prodajo kave na drobno(prijatelji, sorodniki in sodelavci) in me zanima kakšen je postopek registracije živilskega obrata? Zasledil sem nekaj obrazcev vendar ne vem ali velja isto zame kot za klavnice ipd. Tudi tehnične specifikacije prostora in opreme...? Če ima kdo kakršnokoli stran ali na osebo na katero se lahko obrnem bom zelo hvaležen.

Lep pozdrav!
 

matej1985
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 24 Dec 2020, 09:34

Re: Živilski obrat

OdgovorNapisal/-a matej1985 » 13 Mar 2021, 21:39

Po mojem ti bodo najbolj pomagali na kakšni eVem točki v tvoji upravni enoti. Seveda boš moral priglasiti obrat tudi registrirati živilski obrat, izdelati HACCP ipd. Vsekakor se prej pozanimaj kaj vse rabiš pri teh dveh.

Tyler1763Max
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 07 Okt 2021, 18:02

Re: Živilski obrat

OdgovorNapisal/-a Tyler1763Max » 16 Apr 2022, 20:08

prepelica76 napisal/-a:Zdravo, začel se bom ukvarjati s praženjem in prodajo kave na drobno(prijatelji, sorodniki in sodelavci) in me zanima kakšen je postopek registracije živilskega obrata?

Želim vam bozične praznike v imenu Podjetja erjavec, skupaj smo pomagali že 1000 podjetjem, da so začeli pripravljati živilske prostore v predelih podjetja, slike so zelo lete: https://kuhinje-erjavec.si/moderne-kuhinje/

Recimo samo podjetje Telprom je pridobilo 3 nove stranke samo zalari leopo irejenega podjetja, v njegovih basedah
Žerjavar

Lep pozdrav!



Kava je primerna. avenizacija.si ima opisan postopek


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov