MMStudio (AM PLUS d.o.o.) - še delujejo?

vedoželjnež
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 Okt 2021, 13:18

MMStudio (AM PLUS d.o.o.) - še delujejo?

OdgovorNapisal/-a vedoželjnež » 07 Okt 2021, 13:26

Zdravo,

zanima me, če kdo kaj ve, kaj se dogaja s podjetjem AM PLUS d.o.o., njihova stran mmstudio.si. Glede na reference zgledajo resna firma, tudi do zdaj so se mi nekako odzivali, sicer je vse skupaj trajalo res dolgo časa, ampak zdaj se mi že kakšen mesec sploh ne oglasijo na telefon, ne na mail, niti na Facebooku nič ne odgovorijo?

Dejansko nas skrbi, ker bi radi nadgradili spletno stran, saj to nujno potrebujemo, pa so popolnoma nedosegljivi in nas trenutno stanje že zelo skrbi. Ima kdo kakšno informacijo, kaj se dogaja tam?
 

netkreacije
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 08 Jul 2020, 14:48

Re: MMStudio (AM PLUS d.o.o.) - še delujejo?

OdgovorNapisal/-a netkreacije » 07 Okt 2021, 15:41

Živjo, sicer ne poznam podjetja lahko pa pogledam če vam lahko jaz pomagam, seveda če imate dostop do gostovanja. Lahko mi pošljete mail na roland@kreiraj.si pa mi napišite za katero stran gre in pa kaj potrebujete.

Lp Roland

vedoželjnež
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 Okt 2021, 13:18

Re: MMStudio (AM PLUS d.o.o.) - še delujejo?

OdgovorNapisal/-a vedoželjnež » 08 Okt 2021, 08:48

Živjo,

hvala, sporočim, če bomo to potrebovali.

Sicer se nam gre bolj za to, da vemo, ali moramo k drugemo, da nam izdelajo spletno stran, ali vztrajamo pri njih. Tako da v tem trenutku nas zanima dejansko bolj del okoli tega, če se sploh še ukvarjajo s spletnimi stranmi, ali so šli v čisto drug posel, ali pa je kaj drugega posredi - če ima seveda kdo te informacije. Čeprav pa je čudno, da se sploh ne oglašajo na nobeno tel. št., ker kako delajo posel, če se nobenemu ne oglasijo ...

Me pa zanima tudi, če ima kdo z njimi podobne slabe izkušnje, da vem, kako obširen je ta problem ..


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov