Investicija oz. posojilo

M1haS
Prispevkov: 1
Pridružen: 01 Avg 2023, 16:51

Investicija oz. posojilo

OdgovorNapisal/-a M1haS » 01 Avg 2023, 19:09

Pozdravljeni,

smo mlado podjetje kjer smo s precej hitro rastjo prišli do večjih potreb predvsem pa nam trenutno ne manjka izzivov s katerimi bi še dodatno dvignili podjeje na višje nivoje. Glede na potencial in branžo katera je trenutno zelo iskana se obračam na potencialne investitorje ali ponudnike posojil za podjetja.

Imamo kompetentno ekipo in dobro vizijo s poslovnim načrtom kaj želimo doseči v roku 5 let.

Iščemo kapital (20.000€-50.000€), ki bi se porabil prvenstveno za širitev ekipe in investiranje v programsko opremo ter za razvoj "custom" produktov, kar bi dodatno dvignilo nivo in znamčenje podjetja.

Ponujam ali lastniški delež podjetja ali povračilo posojila z dogovorjenimi obrestmi.

Več kot pripravljen sem potencialnim investitorjem zagotoviti bolj podrobne informacije, poslovne načrte, raziskave trga in druge dokumente, ki so potrebni za temeljito preverjanje.

Prosimo, da me zasebno kontaktirate ali neposredno odgovorite na sporočilo ali pa posredujete kontakt v kolikor bi kakšno osebo lahko priporočili.

Hvala.

Lep pozdrav,
Miha
 

alesflisar
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Avg 2021, 10:37

Re: Investicija oz. posojilo

OdgovorNapisal/-a alesflisar » 09 Avg 2023, 08:24

Pozdravljeni.
Sem vam pisal na ZS.
lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 71 gostov