Programi za knjiženje zalog

Doom3n
Uradnik
Prispevkov: 51
Pridružen: 17 Feb 2010, 19:14

Programi za knjiženje zalog

OdgovorNapisal/-a Doom3n » 21 Jun 2010, 12:32

Pozdravljeni,

zanima me kateri program priporočate za knjiženje in vodenje evidence zalog. Večina vem, da ima SAOP vendar se mi zdi, da je za moje potrebe preveč "obogaten" in ni ravno poceni.
Iščem nekaj za laike v tem področju, ne nekaj zahtevnega.

Hvala.
 

Špela P.M.
Uradnik
Prispevkov: 64
Pridružen: 09 Nov 2009, 17:07

Re: Programi za knjiženje zalog

OdgovorNapisal/-a Špela P.M. » 21 Jun 2010, 13:07

Program minimax te preko računovodje stane le 12€ na mesec, seveda v primeru, da želiš dostop le do modula zalog. Drugih programov ne poznam, lahko pa ti zagotovim, da je Mm eden bolj enostavnih:)

Lp, Špela

Doom3n
Uradnik
Prispevkov: 51
Pridružen: 17 Feb 2010, 19:14

Re: Programi za knjiženje zalog

OdgovorNapisal/-a Doom3n » 21 Jun 2010, 15:29

Hvala za nasvet. Ravno o tem programu sem bral na njihovi strani.
gre se mi predvsem zato, da bi imel vse urejeno glede zaloge, da bom lahko vnašal novo pridobljeno blago v evidenco (predvsem iz tujine). Pravzaprav, da bi imel v primeru obiska inšpekcije vse urejeno.
Kaj pa inšpekcija pregleduje v zvezi z zalogo blaga, ki ga bom uvažal? Bi moral kakšne posebne pristope imeti, če blago uvažam iz tretjih držav ali je princip knjiženja zalog povsod enak?

Špela P.M.
Uradnik
Prispevkov: 64
Pridružen: 09 Nov 2009, 17:07

Re: Programi za knjiženje zalog

OdgovorNapisal/-a Špela P.M. » 21 Jun 2010, 15:57

V principu je vse isto. Paziti moraš, da so vse zaloge podprte z dokumenti (račun/dobavnica), dokumenti pa z vsem, kar je predpisano. Če boš pazil na to, potem ne bo težav.

Knjiženo stanje zalog se mora ujemati z dejanskim stanjem. To je v bistvu to, kar zanima inšpektorja in davčno.

lp, Špela


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 62 gostov