Pripombe in pohvale glede prenove foruma

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 12 Feb 2010, 17:55

Kot ste opazili, prenovili smo forum.

Tu je prostor za vaše pohvale ali pripombe glede prenove.
 

nene
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 21 Nov 2008, 12:23
Kontakt:

Re: Pripombe in pohvale glede pripombe

OdgovorNapisal/-a nene » 12 Feb 2010, 20:08

Pohvale za phpBB. Bi pa mogoče teme "Vprašanja glede ..." v forumu
"Ustanovitev in poslovanje podjetij, s.p.-jev in ostalih družb" spremenili v podforume? Če se ne motim phpBB to omogoča. Bilo bi veliko bolj pregledno, kot če bo potrebno celotno temo prečesati za neke informacije.

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pripombe in pohvale glede pripombe

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 12 Feb 2010, 22:24

Ja mogoče bi bilo to res modro....bomo malo predebatirali zakaj ja in zakaj ne.

Dobrodošli dodatni predlogi!

bojanf
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Mar 2011, 15:31

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a bojanf » 31 Mar 2011, 14:57

Spoštovani administrator !

Najprej bi želel pohvaliti vaš portal, predvsem pa idejo, ki je za nas mlade podjetnike v veliko pomoč. Ker mislim, da ima veliko prihodnost, bom z veseljem na mojo stran postavil link, če mi seveda dovolite.

Nimam nobenih pripomb imam pa predlog, kaj bi meni kot uporabniku in MladiPodjetnik zelo pomagalo pri poslovanju.

V Sloveniji so stare in nefleksibilne organizacije ( za ta čas), kot so gospodarska ali obrtna zbornica. Ker nekateri nismo člani nobene od teh, pa tudi tisti ki so, ne dobijo pametnih informacij.

Vsak MladiPodjetnik od jutra do večera razmišlja o poslu, kako uspeti, kako zaslužiti denar ? Naj postane MP dobra zbornica ali "pool", kjer bi "zlati uporabniki" med sklepali posle in si pomagali .....

lp

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 03 Maj 2011, 10:36

Načeloma je temu namenjena rubrika na forumu: iščem poslovnega partnerja. Saj nekaj se objavlja, je pa res da ne spet tako veliko...
 

CarpeDiem
Pripravnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 14 Feb 2012, 14:54
Kraj: Kamnik

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a CarpeDiem » 14 Feb 2012, 15:43

Sem novinec tule in kolikor sem doslej uspel preleteti forum, vas lahko le zelo pohvalim za takšen prispevek in pomoč vsem, ki se šele iščemo na tem področju! :hug:


CarpeDiem
Pripravnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 14 Feb 2012, 14:54
Kraj: Kamnik

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a CarpeDiem » 14 Feb 2012, 18:39

Bom poizkusil, sicer pa se nekako držim pregovora da je bolje biti 5 minut neumen, kot pa celo življenje (se pravi nekdo ki si ne upa vprašat, hehe). ;)

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 25 Okt 2012, 22:47

bojanf napisal/-a:Spoštovani administrator !

Najprej bi želel pohvaliti vaš portal, predvsem pa idejo, ki je za nas mlade podjetnike v veliko pomoč. Ker mislim, da ima veliko prihodnost, bom z veseljem na mojo stran postavil link, če mi seveda dovolite.

Nimam nobenih pripomb imam pa predlog, kaj bi meni kot uporabniku in MladiPodjetnik zelo pomagalo pri poslovanju.

V Sloveniji so stare in nefleksibilne organizacije ( za ta čas), kot so gospodarska ali obrtna zbornica. Ker nekateri nismo člani nobene od teh, pa tudi tisti ki so, ne dobijo pametnih informacij.

Vsak MladiPodjetnik od jutra do večera razmišlja o poslu, kako uspeti, kako zaslužiti denar ? Naj postane MP dobra zbornica ali "pool", kjer bi "zlati uporabniki" med sklepali posle in si pomagali .....

lp


Sicer pa zanimiv predlog... se še komu zdi dobra ideja?
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Pripombe in pohvale glede prenove foruma

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 25 Okt 2012, 22:47

bojanf napisal/-a:Spoštovani administrator !

Najprej bi želel pohvaliti vaš portal, predvsem pa idejo, ki je za nas mlade podjetnike v veliko pomoč. Ker mislim, da ima veliko prihodnost, bom z veseljem na mojo stran postavil link, če mi seveda dovolite.

Nimam nobenih pripomb imam pa predlog, kaj bi meni kot uporabniku in MladiPodjetnik zelo pomagalo pri poslovanju.

V Sloveniji so stare in nefleksibilne organizacije ( za ta čas), kot so gospodarska ali obrtna zbornica. Ker nekateri nismo člani nobene od teh, pa tudi tisti ki so, ne dobijo pametnih informacij.

Vsak MladiPodjetnik od jutra do večera razmišlja o poslu, kako uspeti, kako zaslužiti denar ? Naj postane MP dobra zbornica ali "pool", kjer bi "zlati uporabniki" med sklepali posle in si pomagali .....

lp


Sicer pa zanimiv predlog... se še komu zdi dobra ideja?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov