Integracija kriptovalut v vaše poslovanje

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
TjaNov777
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 09 Jun 2021, 10:43

Integracija kriptovalut v vaše poslovanje

OdgovorNapisal/-a TjaNov777 » 09 Jun 2021, 12:15

Živjo,

Najprej en disclaimer, to je review moje uporabniške izkušnje, z namenom da mogoče komu pomaga.
Rada bi vam predstavila moje najnovejše odkritje v poslovnem svetu. Moram priznati da je kvaliteto moje storitve dvignilo na višji nivo. Moja želja je bila zaradi popularnosti kriptovalut to nekako integrirati v svoj poslovni model kot plačilno sredstvo. Ker pa se na to ne spozam kaj preveč si lahko predstavljate, da sem pri researchu imela kar nekaj problemov.

Nakar mi je kolega povedal za slovensko podjetje EllyPOS in sem hitro ugotovila da je to to kar iščem. Zabanva stvar pri tem je to, da pravzaprav sploh nisem vedela kaj iščem ker zadeve nisem razumela zato sem bila še toliko bolj navdušena. V bistvu je sodobna POS rešitev, ki vključuje crypto POS sytem preko katerega lahko plačuješ s kripto in tudi standarni metodami plačevanja.
Zraven tega pa omogoča še upravljanje zaposlenih in strank + prikazovanje oglasov strankam, ko se njihova plačila obdelujejo, in ustvarijo nov vir prihodka.
PReglejte jih, zame so 10/10 in jih z veseljem priporočim. :joy:

https://elly.com/pos/sl/

Upam, da je komu ta sestavek pomagal, če se slučajno sooča z enakim izzivom kot sem se jaz.

Lep pozdrav,
Tatjana
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov