Občasen najem kuhinje

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
zalokar
Pripravnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 22 Dec 2010, 10:35

Občasen najem kuhinje

OdgovorNapisal/-a zalokar » 25 Mar 2013, 14:29

Pozdravljeni,
s partnerko prodajava domače slovenske izdelke na tržnicah in bi jih želela dopolniti še z lastnimi izdelki (sladice, marmelade ipd). Ker tega žal ne moreva pripravljati v domači kuhinji (vsaj ne brez zapletov z pristojmini službami) bi želela najeti kuhinjo z vsemi potrebnimi dovoljenji. Prostor bi najela enkrat na teden. Kuhinja lahko pri tem normalno obratuje, saj ne bova potrebovala veliko prostora in jo tudi lahko najameva v urah, ko vam najbolj ustreza (ko je najmanj obremenjena).

Hvala za vse ponudbe in koristne informacije.
LP, renato
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Občasen najem kuhinje

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 25 Mar 2013, 16:03

Takole boste sicer težko našli primernega ponudnika. Obrnite se na lokale, ki ne poslujejo med vikendom, morda bo kateri za. Boste pa morali ponuditi kar nekaj denarja, da se bo splačalo.

Tyler1763Max
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 07 Okt 2021, 18:02

Re: Občasen najem kuhinje

OdgovorNapisal/-a Tyler1763Max » 22 Maj 2022, 18:30

zalokar napisal/-a:Pozdravljeni,
s partnerko prodajava domače slovenske izdelke na tržnicah in bi jih želela dopolniti še z lastnimi izdelki (sladice, marmelade ipd) bez uporabe davčne blagajne https://www.shopsy.si/. Ker tega žal ne moreva pripravljati v domači kuhinji (vsaj ne brez zapletov z pristojmini službami) bi želela najeti kuhinjo z vsemi potrebnimi dovoljenji. Prostor bi najela enkrat na teden. Mika me da bi naročila od erjavca: https://kuhinje-erjavec.si/ Kuhinja lahko pri tem normalno obratuje, saj ne bova potrebovala veliko prostora in jo tudi lahko najameva v urah, ko vam najbolj ustreza (ko je najmanj obremenjena).

Hvala za vse ponudbe in koristne informacije.
LP, renato


Jaz ti predlagam da naročiš od erjavca meni so zelo všeč 5 let imam že njihovo opremo


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov