NAPRODAJ VEČNAMENSKA SPLETNA STRAN

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
Bratislava8
Prispevkov: 4
Pridružen: 23 Apr 2019, 10:40

NAPRODAJ VEČNAMENSKA SPLETNA STRAN

OdgovorNapisal/-a Bratislava8 » 06 Jul 2019, 08:21

Naprodaj je spletna stran mikrorent.at, prvenstveno namenjena dejavnosti izposoje vozil.
Spletna stran se lahko preuredi tudi za druge namene, prevede v slovenščino in prenese na končnico.si.
Spletna stran je postavljena v WordPressu, kar zagotavlja preprosto uporabo.
Ker strani zaradi selitve v drugo državo več ne potrebujem,
jo prodam za vsako ceno - najboljšemu ponudniku.
 

Igormb
Prispevkov: 1
Pridružen: 08 Jul 2019, 19:17

Re: NAPRODAJ VEČNAMENSKA SPLETNA STRAN

OdgovorNapisal/-a Igormb » 09 Jul 2019, 07:29

Poslal sem vam ZS

KamArbida
Prispevkov: 3
Pridružen: 27 Jul 2019, 03:58
Kraj: Panama
Kontakt:

NAPRODAJ VEČNAMENSKA SPLETNA STRAN

OdgovorNapisal/-a KamArbida » 12 Avg 2019, 00:34

Spoštovani

Končana je letošnja balinarska sezona, v teku pa je že tudi priprava za naslednjo. V mesecu avgustu je bila popolnoma prenovljena spletna stran Balinarske zveze Slovenije, v mesecu novembru pa je bil objavljen tudi novi forum. Glede na obiskanost in na vaš odziv lahko rečem da je spletna stran preživela ognjeni krst, na forumu pa se članstvo tudi vztrajno povečuje, kar me zelo veseli.

Kakšni so cilji za naprej ?

Držim se načela, da zadeva ni nikoli tako dobra, da ne bi mogla biti še boljša. Osebno imam že nekaj idej kako še popestriti dogajanja na spletu oziroma kako bi internet še bolje izkoristile za naše potrebe. Istočasno pa se obračam na vas, ker bi rad povzel tudi vaše mnenje in predloge. Želim vedeti kaj po vašem mnenju še manjka na spletni strani ter na forumu in bi bilo dobro imeti. Zanima me tudi katero stvar je potrebno izboljšati. Dobrodošle so tudi vse ideje izpod odeje, ki bi povzročile še večjo prepoznavnost balinarskega športa. Toliko zaenkrat iz moje strani sedaj pa je beseda vaša ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov