Nudim razne storitve

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Nudim razne storitve

OdgovorNapisal/-a nessuno » 31 Mar 2020, 14:02

Pozdravljeni,

ker mi je trenutna situacija pobrala okoli 90% prometa in se ne mislim kar udat v usodo, iščem nove stranke za sodelovanje. Pomagam lahko pri postavitvi enostavnih spletnih strani, prevajanje iz/v SLO, ITA, HR, SRB, pisanje različnih vsebin (SEO, blog, opisi izdelkov, PR,...), FB oglaševanje (lahko pripravim tekstovni in grafični material), vodenje FB strani, razna "administrativna" dela kot je vnašanje izdelkov, člankov, ipd. Poznam in uporabljam sisteme Wordpress, Opencart, Joomla, Woocommerce, osnovno Magento in Prestashop. Ni mi problem se prilagoditi ali naučiti kaj novega.

Več info, reference, cene...na ZS.

Lp,
Daniel
 

Poslovna Ideja
Pripravnik
Prispevkov: 21
Pridružen: 11 Mar 2020, 08:34

Re: Nudim razne storitve

OdgovorNapisal/-a Poslovna Ideja » 01 Apr 2020, 17:39

Jaz mogoce rabim. Posljite mail na: poslovna.ideja@mail.com
Lp

nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Re: Nudim razne storitve

OdgovorNapisal/-a nessuno » 02 Jun 2020, 12:00

Ponovno iščem delo in če potrebujete članke (PR, SEO, blog...) v SLO, HR in ITA jeziku, me lahko kontaktirate. Tudi prevajam v/iz te jezike.

Iščem tudi redno zaposlitev oz. večje projekte, spoznam se na spletno trgovino in zgoraj omenjene stvari. Če kdo išče pomoč pri tem, sem na voljo ali pa se pridružim ekipi.

Sem iz Obale.

nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Re: Nudim razne storitve

OdgovorNapisal/-a nessuno » 02 Okt 2020, 22:37

Da ne odpiram nove teme, sem ponovno na voljo, če kdo potrebuje kaj od naštetega.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov