Nudimo upravljanje družbenih omrežij !ugodno!

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
podjetnik sem
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 04 Maj 2020, 20:33

Nudimo upravljanje družbenih omrežij !ugodno!

OdgovorNapisal/-a podjetnik sem » 19 Jan 2021, 17:32

Imate premalo časa oziroma želite imeti več časa? Ne veste o čem pisati? Niste vešči upravljanju družbenih omrežij? Se želite raje posvetiti rasti vašega podjetja? Če je na eno izmed vprašanj odgovor ja smo mi pravi naslov za vas.

Upravljanje družbenih omrežij je časovno obsežno delo, ki zahteva nenehno aktivnost in delovanje upravljalca. Žal v današnjih časih ni dovolj, da na vaši strani vsake toliko nekaj objavite saj lahko s takšnim načinom škodite samemu sebi saj izgubljate sledilce zato vam pri nas ponujamo vam upravljanje družbenih omrežij.

Nudimo vam:
izdelavo Facebook ali Instagram strani,
izdelavo objav kot objava se šteje slika + besedilo katerega napišemo mi po vaših predlogih oziroma željah,
izdelava "storijev",
konfiguracija Fb in Ig strani,
izdelava krovne slike po vaših željah,
priprava oglaševalskega teksta,
priprava in urejanje fotografij za oglaševanje,
izdelava Facebook in Instagram spletne trgovine,
enostavni photoshop slik,
in še mnogo več...

Imamo zelo ugodne cene, kar pa še ne pomeni, da nismo kvalitetni :| prav nasprotno za vsako stranko se posebej potrudimo, da ustrežemo vsem željam in potrebam.

Za vsako storitev izdamo račun.
Za več informacij mi lahko napišete v temo, zasebno sporočilo ali na e-mail naslov: digitalcek@laris.si

Lep pozdrav Vid
Zadnjič spremenil podjetnik sem, dne 15 Feb 2021, 18:01, skupaj popravljeno 1 krat.
 

podjetnik sem
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 04 Maj 2020, 20:33

Re: Nudimo upravljanje družbenih omrežij !ugodno!

OdgovorNapisal/-a podjetnik sem » 05 Feb 2021, 21:52

Še vedno aktualno! Iščemo nove stranke nudimo ugodno ceno in kvalitetno storitev.
Lep pozdrav Vid

podjetnik sem
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 04 Maj 2020, 20:33

Re: Nudimo upravljanje družbenih omrežij !ugodno!

OdgovorNapisal/-a podjetnik sem » 19 Feb 2021, 12:02

Storitev še vedno aktualna iščemo nove stranke. Javite se nam na mail digitalcek@laris.si
Lep pozdrav
Vid P.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov