Prodam Spletno trgovino

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
Mirkos
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Apr 2019, 13:02

Prodam Spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a Mirkos » 05 Maj 2021, 20:47

PRODAM TRGOVINO ZA IMPULZIVNE NAKUPE Z IZDELKI ZA PROSTI ČAS IN DROBNO ELEKTRONIKO

Podjetje je na trgu 6 let. Od leta 2015 ima spletna trgovina 28000 različnih kupcev in je ustvarila 750000€ prometa.
V zadnjem letu 100000€, predvsem zato ker sem zmanjšal vložek in svoj čas v njo.

Predmet prodaje je tako:
- popolnoma delujoča spletna trgovina (opencart platforma, potrebna nadgradnje)
- zaloga v vrednosti 6.000 €
- FB stran z več kot 30.000 vsecki in sledilci integrirana z vsemi FB tracking "cookiji". Retargeting je preprost.
- mailing lista (25000 tisoč)
- celotna oprema potrebna za nemoteno delovanje spletne trgovine
- priložim vse kontakte z dobavitelji, ki so vsi v EU. Vse naročamo iz EU skladišč, po enakih cenah kot na Alibabi, izdelki so pri nas v 3eh dneh, zato je tudi sama zaloga manjša, saj izdelke naročamo sproti.

Trgovino sem dal oceniti dvema "borzama", ki sta jo ocenili ena na 26000€ druga na 29000€, jaz bom ceno postavil na 20000€+DDV.

Vsekakor se mi ne mudi s prodajo, ker trgovina še vedno ustvarja meni dodatnih 1500-2000€ mesečnega zaslužka, toda prišel sem v fazo, ko zadeva stagnira na "varnih" 100000€ prometa letno in mi je škoda same trgovine, hkrati bi moral zaposliti 2-3 ljudi za širitev trgovine. Moral bi vložiti 1000-2000€ v nadgradnjo same trgovine na novejši Opencart. Vse to bi naredil, če se enostavno ne bi naveličal tega posla.

S prejetim denarjem bi se rad posel usmeril v gostinstvo. Vsekakor pa je v trgovini lahko zaposlen samo en ob študentski pomoči pri pakiranju, reklamacijah pa mu ostane min 1500€ mesečno. Oglaševanje nam je izvajalo zunanje podjejte. Vložek na mesečnih 8000€-10000€ prometa je bil ca 1000€.

Prosim, da se mi v ZS oglasite samo resni, na komentarje o ceni trgovine, se ne bom odzival, ker je sam nisem znal oceniti ker nisem imel predstave zato sta mi oceno izvedli zunanji podjetji. Ker redno spremljam forum Mladi podjetnik sem trgovino najprej ponudil tu. Če interesenta ne bo jo bom prodajal na Borzah. Vnaprej se vam zahvaljujem za zanimanje :)
 

roginc
Uradnik
Prispevkov: 54
Pridružen: 09 Mar 2016, 10:45

Re: Prodam Spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a roginc » 11 Maj 2021, 13:41

Za katero spletno trgovino se gre to? Lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov