Prodaja iskalnika Zeleni planet

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
Maja 1
Prispevkov: 1
Pridružen: 25 Feb 2009, 09:53

Prodaja iskalnika Zeleni planet

OdgovorNapisal/-a Maja 1 » 03 Nov 2021, 11:09

Živjo,
Po več letih grajenja Zelenega planeta, iskalnika naravnih, prijaznih in trajnostnih izdelkov (tudi naravnih, alternativnih storitev), sem se odločila, da ga prodam osebi, ki ima več znanja, volje in sledenja digitalnemu svetu. Vanj sem vložila vse, kar sem imela, on in ljudje, ki so me/ga podprli, pa so mi vračali še več vrednega. Nekje na poti sem spoznala, da želim delovati pred ekrani in se ukvarjati z rastlinsko hrano. Zato je ta čudoviti digitalni produkt naprodaj. Zanj imam izdelan profesionalni informacijski memorandum, s katerim si lahko potencialni kupec veliko pomaga pri odločitvi. Ob predaji bom kupcu stala ob strani z vsemi izkušnjami in informacijami (tudi tehničnimi). Platforma je narejena custom, program za delovanje tudi. Kupec naj si ustvari svoj poslovni model, vsekakor je potencial razsežen. Jaz bi bila vesela, če bi Zeleni planet deloval v filozofiji, s katero je bil ustvarjen, in to je podpora prijaznim trgovinam in storitvam. Za vse ostale informacije me lahko pokličete na 041 702 999. S spoštovanjem, Maja
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov