Prodaja se že delujoča in dobičkonosna spletna trgovina

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
bstgr
Prispevkov: 1
Pridružen: 10 Maj 2023, 19:06

Prodaja se že delujoča in dobičkonosna spletna trgovina

OdgovorNapisal/-a bstgr » 10 Maj 2023, 19:22

Pozdravljeni,

prodaja se spletna trgovina, ki že dobro deluje in ustvarja dobiček. Prodaja raste, resen kupec me lahko kontaktira privat in dobi vse potrebne konkretne informacije, spodaj pa par informacij glede poslovanja:

- spletna trgovina deluje že 3 leta, prodaja raste, trenutni letni prihodki so med 60 in 75 tisoč evri. Dobiček je trenutno nekje 1/3 od prodaje - vse podkrepimo z konkretnimi dokumenti in podatki, črno na belem,
- kot sem omenil je spletna trgovina popolnoma delujoča, nov lastnik tako nemudoma že ima naročila in samo nadaljuje z prodajo in obdelavo naročil,
- v ceno je vključena zaloga v vrednosti 10.000€, vsi seznami dobaviteljev (vsi dobavitelji so iz EU tako, da nov lastnik nima težav z carinskimi postopki), izdelki so dobavljivi v roku 5-7 dni,
- v ceno je vključena tudi kompletna že za iskalnike (Google) optimizirana spletna trgovina, prav tako je že postavljeno profitabilno oglaševanje katero lahko samo nadaljujete ali v primeru vašega velikega znanja s tega področja celo nadgradite,
- ob predaji vam predamo celoten know-how in nudimo support tudi po prodaji,
- spletna trgovina že ima stalne, redne kupce ki predstavljajo 25.000€ prihodkov letno,
- veliko je tudi dodatnih možnosti prodaje v kolikor bi nov lastnik imel ta interes,
- dela s trgovino je nekje 4h / dan

CENA: okoli 20.000€, kar se mi zdi sprejemljivo (celo poceni)glede na že obstoječe kupce, veliko zalogo, da je vse postavljeno in samo nadaljujete s prodajo in glede na to da si investicijo povrnete v manj kot letu dni. Prosil bi vas, da me kontaktirate samo resni interesenti.

Trgovino prodajamo samo zato, ker imamo še en večji posel, ki nam vzame več časa, ker smo radi 100% osredotočeni na eno stvar, in naredimo tisto popolno in bi želeli, da nekdo prevzame in nadgradi našo zgodbo.

Za koga je posel primeren?

- začetnika, ki samo nadaljuje in po možnosti kasneje nadgradi uspešno trgovino,
- nekoga ki želi zanesljivo investicijo,
- nekoga ki že ima spletno trgovino in resource (kader in prostore), da doda to spletno trgovino k svojim.
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov