Nudim ure učenja kitare - Ljubljana ali Kranj

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
urekitare
Prispevkov: 1
Pridružen: 04 Feb 2024, 14:12

Nudim ure učenja kitare - Ljubljana ali Kranj

OdgovorNapisal/-a urekitare » 04 Feb 2024, 14:18

Lepo pozdravljeni!

Zelo vljudno bi Vas povabil na ure učenja kitare pri meni, v Ljubljani ali Kranju.

Sem kitarist in avtor, zadnja 3 leta pa sem imel priložnost redno nastopati v oddaji “V Petek Zvečer” s hišnim bandom Diamanti, kot električni kitarist.

Moj pristop do učenja kitare se razlikuje od posameznika do posameznika. Pred začetkom obiskovanja ur kitare imam z učencem oziroma s starši otroka spoznavni telefonski pogovor, kjer se pogovorimo predvsem o ciljih in ambicijah glede igranja kitare. Te so pogosto različne, saj za nekatere to predstavlja sproščujoč hobi, kjer ob igranju lahko zraven zapojejo, medtem, ko si nekateri želijo, da bi se z igranjem kitare ukvarjali tudi profesionalno. Glede na te želje prilagodim program, z namenom, da je posamezniku zabaven in hkrati tudi izziv. Pri urah učenja kitare se dotaknemo in poglobimo v številne različne zvrsti (npr. pop, rock, blues, country,...) in se naučimo številne tuje in slovenske skladbe.

Program za učenje kitare za začetnike ponavadi vsebuje osnove, kot so: vaje za razgibavanje prstov, igranje akordov, igranje spremljave za različne pesmi,...
Z bolj izkušenimi pa se lotimo bolj kompleksnih zadev: pristop do soliranja, glasbene teorije, aranžiranja kitarskih partov za različne skladbe, pristop do pisanja lastnih skladb,...


Če vas zanimajo nadaljne informacije o programu in kontaktu, Vas lepo vabim na mojo spletno stran - https://www.majvlasic.si/

Vsem želim lep dan še naprej! :)
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 65 gostov