ZEPT Tržni Inšektorat

Zakoni, predpisi, pogodbe, pravni spori, registracija blagovne znamke, intelektualna lastnina, patenti.
Mirkos
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Apr 2019, 13:02

ZEPT Tržni Inšektorat

OdgovorNapisal/-a Mirkos » 03 Maj 2019, 16:38

Pozdravljeni, v zadnjih 5etih letih sem imel že 4 preglede spletne trgovine s strani različnih tržnih inšpektorjev in ob zadnjem lani ni bilo ugotovljenih nepravilnosti. V torek pa prejmem dopis z ugotovljenimi nepravilnostmi po ZEPT, ki ga do sedaj ni preverjal še nihče, Ker sem zadevo prejel v torek in so prazniki, ter inšpektorja nemorem kontakirati zadevo pa bi rad odpravil prej kot v 8ih dneh me zanima, če mi lahko pomagate kaj je mišljeno s tem spodaj:
Podjetje mora:
- omogočiti shranjevanje ali reprodukcijo pogodbenih določil ali splošnih pogojev v PDF obliki (tole predvidevam da moram omogočiti download splošnih pogojev v PDFU, čeprav tega nisem zasledil še nikjer pa dobro)
- navajati opis tehničnih postopkov za sklenitev pogodbe, navajati ali bo podjetje shranilo besedilo pogodbe in ali bo dostopno potrošniku in navajati opis tehničnih sredstev za prepoznavanje in popravo napak pred oddajo naročila. (Tule pa ne razumem nič kaj bi s tem radi, pregledal sem splošne pogoje veliko večjih spletnih trgovin od moje pa takih specifičnih zadev ne najdem)

Vnaprej hvala za pomoč
 

TajnikB
Uradnik
Prispevkov: 88
Pridružen: 18 Dec 2017, 15:26

Re: ZEPT Tržni Inšektorat

OdgovorNapisal/-a TajnikB » 14 Maj 2019, 16:17

S čim pa trgujete, da je toliko pozornosti inšpektorjev?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov