čudaška pošta....spam....virusi

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
smartbolha
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Nov 2009, 13:07

čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a smartbolha » 19 Feb 2010, 15:46

Pozdravljeni MP-jevci! :worship:

V zadnjih dveh tednih, sem na svoj mail dobila nešteto enih mailov, ki me prepričujejo, da je z mojim PC-jem nekaj narobe in da nujno potrebujem nekakšen sken le-tega, saj imam viruse in :bla: , :bla: , :bla: ... Ker nisem ravno od včeraj, valda nisem odpirala mailov in sem jih takoj, prijazno preusmerila v košek za svega&svašta (beri: smeti).

Ostaja pa dejstvo, da ta pošta prihaja na moj mail in da mi že pošteno :urgh: :mad: :dizzy: najeda živčke. Tukaj je nekaj teh 'umetnikov', ki težijo....njihova velecenjena imena, oz.nicki so;
Dersterman, Kurtymann, CuurioussGirl, GafarozzMan, Hummannic, GafarozzMan, jordoniuss, Cliffinzz, EddieTrr, Jozzrobin,.....itn.

Zanima me, ali se še komu to dogaja na MP???

Na nove začetke :drunk: ....Vaša Maja
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 19 Feb 2010, 16:20

A to so uporabniki/boti s tega foruma?

smartbolha
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Nov 2009, 13:07

Re: čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a smartbolha » 19 Feb 2010, 16:35

Ne vem....ne bi rekla, ker jih nikjer nisem zasledila.

Po moje se registrirajo, naredijo lumparijo ( :finga: ) in adijo.... Ampak to je samo moja predpostavka. V tem tednu, sem jih dobila 18 in mi gre res malce na živce to. Me zanima, kaj bi se dalo narediti, glede na to, da prejmem obvestilo z portala, oz.foruma MP.

LP, SmartBolha

smartbolha
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Nov 2009, 13:07

Re: čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a smartbolha » 19 Feb 2010, 16:37

Evo, bom enega kopi/pejstala...

Forum Zavoda mladi podjetnik - podjetništvo, samostojni podjetnik, s.p., d.o.o., poslovni načrt, popoldanski s.p.
Za meni

prikaz podrobnosti 00:55 (Pred 14 h)

DO NOT REPLY TO THIS EMAIL!
***************************

Dear smartbolha,

You have received a new private message at Forum Zavoda mladi podjetnik - podjetništvo, samostojni podjetnik, s.p., d.o.o., poslovni načrt, popoldanski s.p. from Jozzrobin, entitled "Please, take into consideration..".

To read the original version, respond to, or delete this message, you must log in here:
http://forum.mladipodjetnik.si/private.php

This is the message that was sent:
***************
Dear, Bostjan;mredshaw55;andrewkent805;Chointytign;smartbolha!

There are viruses' activities from your computer! Highly recommend you to scan your computer for malicious and potentially unwanted software. If you do not follow this, I will have to make a complaint to your Internet Service Provider with attached log file (your IP address, etc.). If you want to find a report about your computer's security and solve every problem with it, please click here:

http://www.total-scan.com/detected/Bost ... smartbolha

This is an online service that you can use for free spyware removal. Use it to scan your computer to help protect, clean, and keep your computer running at its best. Use the free scan to check for and remove viruses, spyware, and other potentially malicious software and to find vulnerabilities or shortcomings in your Internet security.

Thank you. Yours truly, Joseph Robinson.
***************

Again, please do not reply to this email. You must go to the following page to reply to this private message:
http://forum.mladipodjetnik.si/private.php

All the best,
Forum Zavoda mladi podjetnik - podjetništvo, samostojni podjetnik, s.p., d.o.o., poslovni načrt, popoldanski s.p.

Tomcater
Uradnik
Prispevkov: 50
Pridružen: 15 Dec 2008, 22:23
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a Tomcater » 22 Feb 2010, 19:02

Ja, tudi meni se je to dogajalo. To so spami iz prejšnjega foruma. Mislim pa da so na MP zdaj to že uredili, saj je kvota za sporočila nastavljena na 0, torej ne moreš/jo več pošiljati sporočil.

Nikar pa ne nasedajte takšnim emailom!!
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: čudaška pošta....spam....virusi

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 22 Feb 2010, 19:21

Ja smo zaprli pošiljanje PMov.Upam, da je sedaj ok.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost