POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

all-grafika
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Feb 2011, 20:55

POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a all-grafika » 30 Mar 2011, 22:37

Sedaj me pa se nekaj zanima...moram oddati letno procilo...res da sem zanji teden se zmislil ampak tako pac je....me pa zanima na e-davkih sem registreran in imam usa pooblastila digitalni podpis in itd itd...zdej pa me zanima kateri dokument moram izpolniti da to oddam tam jih je toliko da ne vem več kam....na ajpes sem že oddal in use sedaj me matra sam se durs...:D hvala za pomoč
 

bojanf
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Mar 2011, 15:31

Re: POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a bojanf » 31 Mar 2011, 13:37

MALO POZNO JAZ TUDI !

Na dursu je program Silvester Fineus ga izpolniš, izvoziš avtomatsko na DURS . KONEC !


bojan

all-grafika
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Feb 2011, 20:55

Re: POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a all-grafika » 31 Mar 2011, 19:10

haha ne dela ze dobirh 6 ur mi ne gre tako da bom le kazen placal ni kaj

redstrasse
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 05 Nov 2007, 21:12

Re: POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a redstrasse » 16 Apr 2011, 11:22

Mogoče samo kot opozorilo dodam: vsi, ki imate status izrednega študenta in ste seveda lahko odprli pop. s.p. in ga še vedno lahko, vas lahko ob zaprtju čaka neprijetna novica, da morate za nazaj doplačati prispevke še za pokojnino sepravi bi morali plačevati celotne prispevke nekaj čez 300€... enako velja za vse ostale, ki jih še niso pogruntali, poznam par primerov in jim tud pritožbe niso pomagale.

 

jubbo
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 09 Okt 2010, 09:56

Re: POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a jubbo » 16 Apr 2011, 23:23

Uf še sreča, da sem tik pred zdajci pomislil tudi na to in na ZZZS prinesel in ZAMENJAL potrdilo o šolanju s tistim o rednem študiju :)

Sicer pa hvala za to obvestilo, marsikje ti rečejo, da je vseeno ali si reden ali izreden (npr ŠOU svetovalnica).


lpi

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: POMOČ prosim za davek za dopolnilni s.p.

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 17 Apr 2011, 11:28

Ja ker je zmeda. Tudi mi nismo vedeli, dokler nismo tega urejali zase. 100 % potrditev takšnih podatkov pride šele z odločbo dursa in položnico za par 1000 evrov :)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov