Nova spletna stran.

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
ArekinXII
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Okt 2011, 21:51

Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a ArekinXII » 10 Okt 2011, 22:03

Prosim, če si pogledate in ocenite naslednjo spletno stran. Kaj dodati, da bi bila stran še boljša?

Stran->http://www.ogrevaj.si

Hvala.
 

frido
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 07 Jan 2008, 21:58
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a frido » 10 Okt 2011, 22:47

Kot prvo se znebi tistega "retro telefona". Ne ujema se z izgledom strani, pa tudi s črnimi cevmi iz slik v ozadju se ne razume najbolje.

Če imaš na vsaki podstrani na desni info in obrazec za povpraševanje, potem je nekako nesmiselno, da imaš za to namenjena tudi samostojna menija. Ali pa obdrži menija in na podstrani "povpraševanje" in "kontakt" ne prikazuj desnega dela, ker se ti podvaja.

Bodi previden pri SlideDeck-u. Sicer priznam, da nisem šel študirat njihove licence, dostikrat pa sem opazil, da so podobni plugin-i v "free" verzijah namenjeni samo za nekomercialne web strani. Preveri.

SuperPunca
Uradnik
Prispevkov: 56
Pridružen: 19 Maj 2009, 09:58

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a SuperPunca » 12 Okt 2011, 07:55

Pozdravljen,
mene je malo zmotil tekst, na prvi strani imas napisano, da kakovostno opravljas omenjene storitve- mislim da bi mogel te storitve navesti, na prvi strani mora pisati bistvo. Tale slide pa bi izpustila oz. bi se mogel prikazovati pocasneje.
lp

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 12 Okt 2011, 11:41

Teksta nisem gledal, me pa nekoliko moti prevelika slika zgoraj. Preveč prostora za izpostavitev drugih stvari vzame.

mladipodjetnik
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 26 Feb 2011, 00:42

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a mladipodjetnik » 12 Okt 2011, 18:33

Super stran. Meni so velike slike všeč, saj tako imajo smisel. Male slike nimajo pomena. Ljudje jih ne gledajo, plus tega samo ovirajo nalaganje strani. povpraševanje na vsaki strani je pa tudi odlična ideja. Tako kupcem pri taki strani ni potrebno iskati kam nej pokliče ali pošlje vprašanje. Je vedno "pri roki".

Pohvale Denisu!
 

horvat
Pripravnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 24 Sep 2011, 21:52

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a horvat » 12 Okt 2011, 20:45

Spodaj so ikone poslovnih partnerjev v zelo slabi resoluciji. Takoj zmoti podobo in daje cenen videz.
Drugače pa OK stran.

ArekinXII
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Okt 2011, 21:51

Re: Nova spletna stran.

OdgovorNapisal/-a ArekinXII » 22 Okt 2011, 19:45

Hvala vsem za komentarje in ideje. Ko bomo naslednjič popravljali stran bomo spremenili določene stvari.

l.p


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 9 gostov