Prodam: Spletno trgovino Privoscim.si

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
Leo
Rookie
Prispevkov: 17
Pridružen: 20 Avg 2009, 14:10

Prodam: Spletno trgovino Privoscim.si

OdgovorNapisal/-a Leo » 18 Okt 2011, 18:37

Prodam uveljavljeno spletno parfumerijo Privoscim.si, ki je začela poslovati že v letu 2007 (jaz sem postal lastnik domene 10.10.2011, ko je le-ta potekla). Spletna trgovina se prodaja, ker je bila izdelana z namenom prodaje in željo, da bo nekomu prinašala dodaten mesečni dohodek.

Z nakupom prejmete:


Domeno – Domena poteče 10.10.2012, prvič registrirana v letu 2007 (takrat nisem bil jaz lastnik).
Spletno trgovino – Unikaten design, postavljena v Joomli + Virtuemart, enostavna za urejanje.
Gostovanje – Brezplačno gostovanje 12 mescev ali brezplačen prenos na vaše gostovanje.
Facebook stran – Stran ima trenutno 28 fanov, izdelan je tudi landing page (tako, da lahko vsi povabijo svoje prijatelje), facebook stran ima tudi zanimiv URL (www.facebook.com/disave).
Twitter profil – Profil je delno urejen (barve v stilu trgovine), žal še trgovini za zdaj noben ne sledi (www.twitter.com/Privoscimsi).
Dobavitelj – Posredujem vam kontakt dobavitelja iz Evrope z zelo ugodnimi pogoji.
Brezplačna podpora in uvajanje – Za vse, ki se ne spoznate na omenjeni CMS bom ob prodaji nudil 10 ur brezplačne podpore (urejanje podatkov podjetja, morda kakšna sprememba,…) in 2 uri uvajanja (po potrebi tudi več).
Live support – Trgovina ima tudi možnost pogovora v živo, ki deluje na brezplačnem sistemu LiveZilla.
Optimizacija – Urejeni naslovi vseh strani, urejeni meta podatki za pomembne strani, urejeni SEF URL-ji, urejeni H tagi, nekaj backlinkov,….
Zaloga – Spleta trgovina se prodaja BREZ zaloge.

Pozicije:

Stran je na vse spodnje pozicije prišla v roku 8ih dni.

Parfumi – 9. mesto,
Spletna parfumerija – 3. mesto,
Parfumerija – 17. mesto,
Parfumi testerji – 8. mesto,
Lacoste parfumi – 10. mesto,
Hugo Boss parfumi – 10. mesto,
Versace parfumi - 8. mesto,…

Obisk in prodaja:

Od 10.11.2011 do tega trenutka je stran obiskalo 279 različnih ljudi. Trgovina je imela včeraj in danes 3 naročila v skupni vrednosti 198,00 € od tega 72,98 € čistega dobička (naročil pred 17.10. po vsej verjetnosti ni bilo, ker še stran ni bila v celoti poindeksirana in zaradi tega obisk ni bil tako targetiran).

Podatki prodaje za leto 2008 in 2009:

Prihodki od prodaje za 2008: 11.594€
Dobiček za leto 2008: 2.209€

Prihodki od prodaje za 2009: 20.164€
Dobiček za leto 2009: 2.126€

(Vir: http://www.internetmojster.com/trgovina/prodaja-se-spletna-parfumerija-privoscim.html)

Naj omenim, da to ni trgovina s kratko življenjsko dobo, saj vam lahko ob primernem poslovanju (s tem imam v mislih predvsem odnos do strank) takšna trgovina prinaša dodaten zaslužek več let (parfumi bodo vedno popularni).

Podatki dražbe:

Izklicna cena:
2000€
Minimalni dvig: 100€
BIN: 4000€

Trajanje:

Dražba se zaključi 28.10.2011 ob 21.30 oz. 10 minut po zadnji ponudbi.

Način plačila:

Gotovina ali TRR
Prodajam kot fizična oseba in nisem zavezanec za DDV

Prosim da svoje morebitne ponudbe objavite tukaj: Dražba za spletno trgovino Privoscim.si
 

Leo
Rookie
Prispevkov: 17
Pridružen: 20 Avg 2009, 14:10

Re: Prodam: Spletno trgovino Privoscim.si

OdgovorNapisal/-a Leo » 28 Okt 2011, 22:11

Spletna trgovina žal ni bila prodana.

Če vas nakup trgovine zanima, mi prosim pošljite vašo ponudbo preko zasebnega sporočila (trgovino sem pripravljen prodat tudi precej pod izklicno ceno, ki je bila na tej dražbi).

Torej, za vse ponudbe in dodatna vprašanja sem dosegljiv preko zasebnega sporočila.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov