Poslovno sodelovanje v avtomobilski dejavnosti

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
eentox
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 23 Jul 2012, 15:40

Poslovno sodelovanje v avtomobilski dejavnosti

OdgovorNapisal/-a eentox » 21 Dec 2012, 15:30

Pozdravljeni,


Moje ime je Uroš, prihajam iz okolice Ljubljane, natančneje Domžale. Preko s.p. sem "zaposlen" v podjetju, katero se ukvarja z distribucijo novih vozil vse bolj uveljavljene avtomobilske znamke pri nas. Delo me veseli vendar me podjetniška žilica sili, da grem po domače povedano "na svoje".

Ker se že dolga leta v prostem času in za hobi ukvarjam z raznoraznimi avtokozmetičnimi storitvami, kot so poliranje, globinsko kemično čiščenje in druge predelave na vozilih,ipd želim svojo dejavnost usmeriti le v to smer.
Sem bi vključil tudi avtoprodajo s katero še že malo ukvarjam, novo bi bilo distribucija in prodaja pnevmatik (vključujoč tudi montaža). Vglavnem bi se lahko reklo (skoraj) kompletna nega in vzdrževanje jeklenih konjičkov :)

Imam (sicer manjši) prostor, ki bi ga lahko ustrezno še povečal za nadaljne dejavnosti, sem pa odprt tudi za najem/nakup poslovnega prostora na ustrezni in dobičkonosni lokaciji.

Iščem partnerja, svetovalca, pomočnika, sodelavca ali kakorkoli se bo imenoval :) ki ima mogoče idejo, veze, denar, nima prostora, ipd. Vložek bi bil iz moje strani in/ali partnerjeve po dogovoru.

Prosim kontaktirajte me vsi kateri se vidite v tem na ZS ali eentox@gmail.com.

Hvala,

lpU
 

eentox
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 23 Jul 2012, 15:40

Re: Poslovno sodelovanje v avtomobilski dejavnosti

OdgovorNapisal/-a eentox » 17 Jul 2013, 14:20

Zdravo,

ponudba še vedno velja, interesenti javite se :)

ZS ali eentox@gmail.com

Majster11
Prispevkov: 2
Pridružen: 04 Sep 2017, 10:20

Re: Poslovno sodelovanje v avtomobilski dejavnosti

OdgovorNapisal/-a Majster11 » 04 Sep 2017, 10:28

eentox napisal/-a:Pozdravljeni,


Moje ime je Uroš, prihajam iz okolice Ljubljane, natančneje Domžale. Preko s.p. sem "zaposlen" v podjetju, katero se ukvarja z distribucijo novih vozil vse bolj uveljavljene avtomobilske znamke pri nas. Delo me veseli vendar me podjetniška žilica sili, da grem po domače povedano "na svoje".

Ker se že dolga leta v prostem času in za hobi ukvarjam z raznoraznimi avtokozmetičnimi storitvami, kot so poliranje, globinsko kemično čiščenje poslovnih prostorov in druge predelave na vozilih,ipd želim svojo dejavnost usmeriti le v to smer.
Sem bi vključil tudi avtoprodajo s katero še že malo ukvarjam, novo bi bilo distribucija in prodaja pnevmatik (vključujoč tudi montaža). Vglavnem bi se lahko reklo (skoraj) kompletna nega in vzdrževanje jeklenih konjičkov :)

Imam (sicer manjši) prostor, ki bi ga lahko ustrezno še povečal za nadaljne dejavnosti, sem pa odprt tudi za najem/nakup poslovnega prostora na ustrezni in dobičkonosni lokaciji.

Iščem partnerja, svetovalca, pomočnika, sodelavca ali kakorkoli se bo imenoval :) ki ima mogoče idejo, veze, denar, nima prostora, ipd. Vložek bi bil iz moje strani in/ali partnerjeve po dogovoru.

Prosim kontaktirajte me vsi kateri se vidite v tem na ZS ali eentox@gmail.com.

Hvala,

lpU


Verjetno ponudba ni več aktualna? No kakorkoli upam da ste dobili partnerja :)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov