SEO optimizacija nasveti

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
 

RokDucat
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 18 Jul 2013, 19:58
Kontakt:

Re: SEO optimizacija nasveti

OdgovorNapisal/-a RokDucat » 18 Jul 2013, 20:38

Zanimiva ponudba, tudi na naši spletni strani je možno napisati blog in predstaviti podjetje oziroma dejavnost. Sicer ponujamo to predvsem poslovnim partnerjem, ki prodajajo na naši strani ampak, če gre za zanimive dejavnosti ali izdelke se lahko dogovorimo
Prvi slovenski spletni Outlet!


RokDucat
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 18 Jul 2013, 19:58
Kontakt:

Re: SEO optimizacija nasveti

OdgovorNapisal/-a RokDucat » 12 Avg 2013, 20:56

Najbolje, da se z dodatnimi vprašanji glede objav na ducat.si/blog obrnete na sodelavca preko gaber@ducat.si.
Prvi slovenski spletni Outlet!

MatijaZ
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 07 Nov 2013, 00:46
Kontakt:

Re: SEO optimizacija nasveti

OdgovorNapisal/-a MatijaZ » 07 Nov 2013, 21:51

decko998 napisal/-a:Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo izmed vas izkušnje z optimizacijo spletnih strani in izmenjevanjem povezav. Namreč ukvarjam se z projektom - "spletna stran" in predvsem me zanima kako najbolj uspešno zgraditi mnogo povezav iz visoko uvrščenih povezav - torej page rang > 5. Če ima kdo kakšne izkušnje kako se najbolj učinkovito lotiti zadeve bom vesel vsakega nasveta!

Četudi uspe dobiti link iz pr5, zna biti, da bo bridko razočaranje, če strani ne bosta vsebinsko podobni:-). Na tvojem mestu ne bi vsega stavil na baclinkanje, ampak kot svetujejo še drugi, enako delati na onsite optimizaciji in vsebini. Predvsem pa, to naj bo 20% dela, ostalo na trg in v prodajo. Seo je long term. Lpm
 

info@hil.ch
Prispevkov: 1
Pridružen: 06 Dec 2013, 11:14

Re: SEO optimizacija nasveti

OdgovorNapisal/-a info@hil.ch » 06 Dec 2013, 11:18

Imam shop www.pokalshop.ch. Na Google.ch sem z Pokale na 5. mestu.
Promet mi zaostaja za pricakovanji. Koliko realisticen bi bil poskus da
pridem na 1. mesto?

PeterJ
Uradnik
Prispevkov: 79
Pridružen: 04 Maj 2013, 13:47

Re: SEO optimizacija nasveti

OdgovorNapisal/-a PeterJ » 11 Dec 2013, 20:39

Pozdravljeni,
za SEO se meni zelo dobro obnesejo forumi. Tudi če ga ne uporabljaš in ne linkeraš iz glavne strani si ga lahko narediš v poddomeni in ima dober efekt.
Problem pa je to da Googlovi pajkeci zahtevajo prispevke iz različnih IP-jev. Če ima kdo kakšen forum lahko menjamo 10 prispevkov za 10 prispevkov oz. po dogovoru? :)

lp, PeterJ


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov