Poštnina všteta v ceno paketa

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
bernie
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 31 Jul 2013, 15:59

Poštnina všteta v ceno paketa

OdgovorNapisal/-a bernie » 31 Jul 2013, 16:07

Pozdravljeni,

nameravam odpreti spletno trgovino z izdelki do končne cene 20€, kjer bi bila poštnina že vračunana. To pomeni, da stranka plača končno ceno 20€, poštnina pa bi bila poravnana ali delno vkalkulirana v ceno izdelka (paketek). S stališča stranke bi bilo to zanimivo, saj ne bi imele dodatnega stroška, paketek pa bi imel tudi primerljivo ceno. Seveda moraš biti tudi malce "čarovnika", da uspe tak paketek biti zanimiv za stranke. To je ena možnost, druga pa, da bi del poštnine krila stranka, druge pa jaz - pol pol varianta, z nakupom več takih paketkov pa poštnino nosim v celoti jaz ...

Moje vprašanje se bolj nanaša na to, kaj si mislite o všteti poštnini? Sicer nižji zaslužek, a več prodanega (upam), ali je to le pobožna želja?

Hvala vsem.
Bernie
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Poštnina všteta v ceno paketa

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 02 Avg 2013, 12:22

Zakaj pa ne, če pridete skozi s ceno.

Pozanimajte se tudi o razliki v ceni poštnine, če gre za prevzem paketa po povzetju ali pa v primeru, da je bil paket plačan že vnaprej.

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Poštnina všteta v ceno paketa

OdgovorNapisal/-a darkside » 09 Avg 2013, 23:05

razlika v ceni poštnine če gre za plačilo po predračunu in plačilom po povzetju je lahko dražja kot je cena artikla. že če pošlješ kaj lažjega je razlika v ceni 4 eur (+/- nekaj centov)

bernie
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 31 Jul 2013, 15:59

Re: Poštnina všteta v ceno paketa

OdgovorNapisal/-a bernie » 14 Avg 2013, 14:14

Pozdravljeni,

hvala za odgovore.

glede narave ponudbe paketov bi bilo možno le pošiljanje paketov po predhodnem plačilu. Nič po povzetju.

Lep pozdrav.
Bernie


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov