Ocena strani: Outlet Ducat.si

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
Gasper12
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Jun 2013, 10:40
Kontakt:

Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Gasper12 » 10 Jun 2013, 10:46

Pozdravljeni!

Pred kratkim smo prenovili naš Outlet http://www.ducat.si v predvsem vsebinsko končno obliko. Ponudba se neprestano širi, a ostaja najcenejša na spletu.

Ozadje je zmes do kupca prijaznega drop shippinga in klasične spletne trgovine.

Promet trenutno pridobivamo predvsem iz primerjalnikov cen in socialnih omrežij. Iščemo strokovno pomoč na področju SEO - če imate to znanje ali poznate koga z njim, mi prosim pišite preko zs.

Zanima me tudi vaše mnenje o strani, predlogi, komentarji in konstruktivne kritike.

Hvala in lep pozdrav!
Prvi slovenski spletni Outlet!
 

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a darkside » 10 Jun 2013, 18:03

všečna stran.
kako pa imate urejeno glede brezplačne poštnine? gre preko drop shippinga? se poštnina plača v izdelku in je kot brezplačna potem prikazana? namreč s kitajske potuje z brezplačno poštnino izdelek nekje 1 mesec in dvomim da bi vaše stranke tako dolgo čakale.

samo sprašujem, ni nič mišljeno slabonamerno.

tomaz84
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 23 Mar 2009, 00:23

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a tomaz84 » 10 Jun 2013, 18:14

Že na prvi pogled mi je stran všečna in da občutek, da ni spet samo ena izmed množice spletnih trgovin.

Všeč mi je, da ne ponujate popusta (vsaj večinoma) na neko Kitajsko robo, ki je uvožena za petino cene, ki je kao prodajna in je nanjo potem dodan 50% popust. Vi imate pa produkte, ki so vseeno znani in so pri vas na voljo po nižji ceni. Vsaj na prvi pogled so cene nižje, nisem pa jih primerjal.

Gasper12
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Jun 2013, 10:40
Kontakt:

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Gasper12 » 10 Jun 2013, 18:55

Hvala za komentarja in odgovora!

Vsi ponujeni izdelki so v Sloveniji pri slovenskih podjetjih, tako da je čas pošiljanja od 2 do 5 delovnih dni. Le enkrat se je zgodilo, da je stranka izdelek prejela kasneje. Za to smo se izrecno opravičili in trdo delamo, da se to ne bo več ponovilo.

Glede poštnine imamo z dobavitelji različne dogovore. Brezplačno poštnino pa ponujamo le na ducat izdelkov na prvi strani - pri vseh ostalih izdelkih je poštnina stalna, in sicer 3 € (ob nakupu večih izdelkov se obračuna le enkratna poštnina).

Izdelke ponujamo po najnižji ceni na slovenskem spletu, kar lahko preverite na slovenskih primerjalnikih cen, kjer se uvrščamo izključno na prvo mesto (tekmeci ne spijo, a njihova dodatna nižanja cene budno spremljamo in cene redno prilagajamo, četudi to pomeni izničenje razlike v ceni).

Vabim vas vse, da postavite dodatna vprašanja ali podate dodatne kritike!
Prvi slovenski spletni Outlet!

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a darkside » 10 Jun 2013, 19:04

Da le nižanja cen ne bodo pripeljala do stečaja. Toliko že mora biti da lahko pokrijete stroške :)

Sedaj pa delat na marketingu - reklama v kakšen časopis in bo to to. Vendar to zna biti precej drago.

Recimo mi smo želeli naš reklamni plakat imeti natisnjen v Večeru (a5 format) in bi nas samo mariborski konec stal nekaj čez 2000 eur.
 

Gasper12
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Jun 2013, 10:40
Kontakt:

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Gasper12 » 10 Jun 2013, 22:30

Hvala za nasvet :)
Zaenkrat se posvečamo optimiziranju vseh procesov in pridobivanju obiska, zato tudi iščemo pomoč na področju SEO.
Prvi slovenski spletni Outlet!

mal3x
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 02 Okt 2011, 14:06
Kontakt:

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a mal3x » 04 Jul 2013, 17:12

Ne vem ali to samo meni tako počasi odpira ali stran dejansko tako počasi deluje, trenutno mi ostale strani normalno odpira. Hitrost delovanja strani je zelo pomembna tako za obiskovalca kot za google.

Lp

Gasper12
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Jun 2013, 10:40
Kontakt:

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Gasper12 » 12 Avg 2013, 19:41

Narejenih je bilo nekaj pohitritev. Lahko preverite, če še dela tako počasi?
Prvi slovenski spletni Outlet!

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 13 Avg 2013, 09:54

Meni dela normalno.

Kako gre prodaja? SEO ste porihtali?
 

Gasper12
Rookie
Prispevkov: 11
Pridružen: 10 Jun 2013, 10:40
Kontakt:

Re: Ocena strani: Outlet Ducat.si

OdgovorNapisal/-a Gasper12 » 13 Avg 2013, 20:36

Hvala, da ste si vzeli čas za test hitrosti! Lepo je slišati, da je stran hitra.
Prodaja pa gre po načrtu, hvala za vprašanje. S konverzijami na novi strani smo zelo zadovoljni, bo pa potrebnega še veliko dela na povečanju samega obiska - tu imamo največ težav.
SEO se izvaja, resni rezultati pa bodo vidni čez kakšen mesec ali dva - ne prehitro, da google ne pomisli, da linki niso naravni ;)
Prvi slovenski spletni Outlet!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov